Brita Su Filtresi Yorumları

0

Bilgi sahibi değilim, sadece internet üzerinde ve televizyon izlerken karşıma çıkan reklamlar sayesinde tanıdım. Bu markaya eşit mesafede durmaya çalışıyorum. İyi bir filtre olduğunun altını çizen pek çok youtube videosu izledim ama bu olaya hala mesafeliyim. Gelelim gerçek kullanıcı yorumlarına

Brita Marella Yorumları

Akidik Melahat: Kokuyu aldığını söyleyebilirim. Çok başarılı diyemem ama yine de beklenmeyecek kadar hızlı koku alıyor…

Cemalettin: Açıkçası neden kötü yorum yapılıyor anlamıyorum. Yıllardır kullanıyorum burada bu ürünü kullanan pek çok kişiden daha önce kullanmaya başlamıştım. Kullanma kılavuzuna uymaz da zamanında filtre değişimi yapmazsanız tabi ki mantıklı kullanmamış olursunuz. Ben oldukça güzel ve sıklıkla kullanıyorum.

Gamzegül Uluçay: Bana kalırsa son derece mantıklı çeşme suyunu bile rahatlıkla içebiliyoruz.

Ceezmi: Kargolama problemini saymazsak ürün güzel, kokuyu alıyor tabi ki hangi suyu içtiğinize de bağlı olmakla filtresinin oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Çaycı Ahmet: Ben bu ürünü uzunca bir süredir kullanıyorum. Tam bir çay tiryakisiyim ve yaptığım çayların kalitesinden ürünün ne kadar başarılı olduğunu gözlerimle görebiliyorum. Bu bakımdan kullanmak isteyenlere de tavsiye ederim.

Brita Nasıl Bir Marka

İnanın yazının başında da değindiğim gibi bu markaya belli bir uzaklıktan bakmaya devam edeceğim. Yorum yok ve oldukça nötr yaklaştım. Yorumların sayısına bakacak olursak her ne kadar burada az gibi görünse de 500’ün üzerinde yoruma göz attım. Büyük bir çoğunluğun bu üründen olukça memnun olduğunu görebiliyorum. Son derece mantıklı bir ürün olarak ön plana çıkarırsak yanılmış olmayız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here