Boğa Burcu Yorumu

0

Günlük Boğa Burcu Yorumu

14 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Geleceğe yönelik beklentilerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu arada yediklerinize ve içtiklerinize özen göstermeniz gerekiyor. Ayrıca uykunuza dikkat etmelisiniz çünkü uykusuzluk bütün burçlardan daha çok sizi rahatsız ediyor. Bu arada enerji fazlanızı boşaltmak için spor yapabilirsiniz, seyahate çıkabilirsiniz veya evinizde yeni düzenlemler yapabilirsiniz. Bu arada sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmamak için özen göstermeniz gerekiyor. Aklınızdan geçenleri hemen söylemeyin ve duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan duygusal tepkilerinizi denetleyin. Yanlış anlamalar olabilir.

13 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Gökyüzü bugün ortaklaşa işler ile kazanımlar yaşayacağınıza işaret etmekte. Girişimci davranmaktan korkmamalı profesyonel davranarak kazanımlarınızı arttırmalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin kıskançlıklarını hoş görmeye çalışın bugün.

12 Eylül, 2018

İlginç kişileri çekici bulabilirsiniz. Ayrıca bir arkadaşınız ile aranızdaki ilişki aşka dönüşebilir.
Bu arada sizin de ilgiye ve sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir dönemdesiniz. Sevdiğinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz. Ancak sizin de sevdiğinize karşı daha ilgili davranmanız gerekiyor. Arkadaşlarınıza ayırdığınız zamanın bir kısmını sevdiğiniz ile geçirirseniz, ilişkiniz daha sıcak olabilir.

11 Eylül, 2018

Sabah saatlerinde rahatsız ve huzursuz olabilirsiniz. Özellikle sorumluluklarınızın baskısını hissedebilirsiniz. Burcun son günleri doğmuş olanlar sabah saatlerinde duygusal gerilim hissedebilirler fakat sizin için günün ilk yarısı hareketli geçecek. Öğlene doğru duygularınız değişecek ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Sevdiklerinizin yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Ancak sezgilerinizin de yükseldiği bir dönemdesiniz ve içinizden yükselen sese kulak verirseniz, sorunlar ile başa çıkabilirsiniz.

10 Eylül, 2018

Yaratıcılığınızı, sanatçı yönünüzü ortaya koyabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ve aşk hayatınız önceliğiniz olurken yüreğinizin sesini dinlemek isteyebilirsiniz.

9 Eylül, 2018

Bugün gerçekleşen yeni ay aşka dair ve sevdiklerinizle ilgili yeni gelişme ve başlangıçları vaat ediyor. Ayrıca bugün burç değiştiren burcunuzun yöneticisi Venüs önümüzdeki dönemin sizin açınızdan daha mücadele dolu ve hırslı geçebileceğini gösteriyor.

8 Eylül, 2018

Sağlığınızı ve enerjinizi farkında olmadan ya da gereksiz yere tüketmekten sakınmanız gereken bir gün olabilir. Özellikle yanınızda çalışan ya da size yardımcı ve destek olan kişilere karşı daha sabırlı olmalısınız.

7 Eylül, 2018

Bugünden itibaren Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte uzak yol ve yolculukların kapısını aralayabilirsiniz. Önünüzdeki engeller ortadan kalktıkça daha rahat hareket edebileceksiniz.

6 Eylül, 2018

Bugün Merkür’ün burç değiştirmesiyle sevdiklerinizle ilgili konularla ilgilenebilir, yeni bir hobi, uğraş alanı edinebilir, keyif aldığınız konulara daha çok zaman ayırabilirsiniz.

5 Eylül, 2018

İletişim ve ifade gücünüzü kullanabileceğiniz, duygularınızı dile getirmekte zorlanmayacağınız bir gün olabilir. Yakın arkadaş çevrenizin yıldızı olabilirsiniz. İletişimde duygusallığınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

4 Eylül, 2018

Sabah saatleri biraz stresli geçse de, öğle sonrasından itibaren daha destekleyici bir atmosfer var. Yakın çevreniz, arkadaşlarınız, komşularınızla ilgili gündeme gelen konular duygusal bazı hassasiyetlerinizi ortaya çıkarabilir. Şefkat ve merhamet duygularınız ön planda olabilir.

3 Eylül, 2018

Maddi konular, alışveriş ve harcamalar gündeminize gelebilir.Güven duygularınızın çalkantıda olduğu bir gün, sahip olduklarınızın ve kendinizin kıymetini bilmeniz gerekebilir.

2 Eylül, 2018

Bugün alışveriş yapmak için uygun bir gün olabilir, harcamalar gündeme gelebilir. Keyif duyduğunuz konulara bakımınıza, güzelliğinize para harcayabilirsiniz. Zevkli, rafine giysiler, aksesuarlar satın alabilirsiniz.

1 Eylül, 2018

Ay burcunuzda ilerlerken enerjiniz de yerinde. Gerek özel gerekse iş hayatınızda söz sahibi olabilirsiniz. Işığınızla parlıyorsunuz. Cesur ve iddialı bir duruş sergileyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here