Bit Tedavisi İçin: Paranit

4

Okul öncesi ve ilkokul dönemi başta olmak üzere, bit ve bite bağlı sorunlar(saçta sirke oluşumu) tüm yaş guruplarında gözlemlenebiliyor. Bit tedavisi, saçları bitten temizleme ve bitli saçları temizlemek için birçok farklı yöntem ve ürün piyasada satılmaktadır. Bu makalemizde bit tedavisi için kullanılan Paranit ürünlerini ve Paranit kullanan gerçek kullanıcı yorumlarını sizlerle paylaşacağız.

Paranit nedir?

Saç biti tedavi çözümleri ve tedavisi alanında uzmanlaşmış Avrupa merkezli bir firmadır. Bit temizliği ve hijyeni alanında birçok farklı ürünleri mevcut. Piyasada 35 TL civarı fiyatla satılmaktadır. Bu ürünler aşağıdakilerdir;

  • PARANIT SPREY
  • PARANIT ŞAMPUAN
  • PARANIT UZUN SAÇLAR İÇIN HASSAS LOSYON

Ne işe yarar?

  • Saç bitlerini, sirkeleri ve yumurtalarını boğar.
  • Saç bitlerini, sirkeleri ve yumurtalarını kurutur.
  • Sirkeleri öldürür
  • Sirkeleri kurutur.
  • Baş bitlerini öldürür.
  • Baş sirkelerini kurutur.

Paranit Sprey

Paranit Sprey böcek ilacı içermez ve sadece fiziksel etki ile bit tedavisi sağlar. Bu nedenle bitler bu ürüne ve içeriklerine karşı direnç geliştiremezler. Bu da kesin bir bit temizliği sağlar. 15 dakikalık bir tedavi ile saç bitlerinden %100 kurtuluş sağlar.  Paranit Sprey kokusuzdur, etrafa bulaşmadan, telaşa gerek olmadan kolayca püskürtülür.

Paranit Sprey nasıl kullanılır?

Sık dişli bir bit tarağı ile saçlar taranır ve kontrol edilir. Bitlerin daha çok yerleştiği bölgeler olan saç dipleri, kulakların arkası ve ense kısmına dikkatli bakılır. Tekrar bit bulaşmasını engellemek üzere tarağı her kullanım sonrasında sabunlu ılık suyla iyice temizlenir. Bit olan bölüm tespit edilince kuru saça YETERLİ MİKTARDA Paranit Sprey püskürtülür. Sprey saçtan yaklaşık 10cm uzakta tutulur. Tüm saça ve saç derisine uygulanır. Özellikle enseye ve kulak arkalarına dikkat ederek saç diplerinden uçlara doğru masaj yapılır. Ürünün 15 dakika boyunca saçın üzerinde kalması sağlanır. Daha kısa süre KALMAMALIDIR. Daha sonra saç ılık su ile yıkanır. Saç dört bölüme ayrılıp, tüm bitler ve ekleri temizlenir.

Paranit Şampuan

Paranit Sprey böcek ilacı içermez ve sadece fiziksel etki ile bit tedavisi sağlar. Bu nedenle bitler bu ürüne ve içeriklerine karşı direnç geliştiremezler. Bu da kesin bir bit temizliği sağlar. 10 dakikalık bir tedavi ile saç bitlerinden %100 kurtuluş sağlar.

Paranit Şampuan nasıl kullanılır?

Saç taranır ve tutam tutam kontrol edilir. Şampuan saça uygulanır. Saç derisine iyice yedirilir. Ürün en az 10 dakika saç yüzeyinde bırakılır. Daha sonra iyice köpürtülüp durulanır. Daha sonra bit tarağı ile saç temizlenir. Bu ,işlem 7 gün sonra tekrarlanır.

Paranit sirkeleri öldürür mü?

Evet sirke ve ürünlerini parazit ürünleri ile öldürebilirsiniz.

Paranit Uzun Saçlar İçin Hassas Losyon

Paranit Uzun Saçlar İçin Hassas Losyon, sadece tek bir uygulamada saç bitleri ile sirkelerini %100 yok eden, saçla ve ciltle dost bir losyondur. Yağ içermeyen formülüyle saçtan yıkanarak kolayca arınabilir ve öz yağlar, parfüm veya alkol içermez.

Paranit kullanan gerçek kullanıcı yorumları:

1)İçinde sprey ve tarak var.

2)Sprey içindeki sıvı çok yağlı. kızım için kullandım. saç diplerine sıkılıp saç uçlarına kadar sürülüyor. Şampuanını kullanmak daha mantıklı geldi. Sprey sıkıntılı.

3)Kullandım ve faydasını gördüm. Doğal olması çok iyi. Bit sorunu olanlar kullanabilir çocuklarında. Kullanma adımlarına dikkat edin.

Paranit baş biti temizleme ürünleri ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

Sağlıcakla kalın.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here