Bioderma Sensibio Yüz Temizleme Suyu

4

Bioderma Sensibio özellikle hassas ciltlerin ihtiyacı olan nem sorunları ile baş etmek amacı ile üretilmiş ürünler arasında yer alıyor. Mevsimsel koşullar ya da kişinin kendi cilt tipine bağlı olarak oluşan nem kaybını önlemek amacı ile ortaya çıkan fikir, şimdilerde en önemli cilt destek ürünlerinden birinin oluşmasını sağlamış durumda.

Sensibio Yüz Temizleme Suyu Nasıl Kullanılır?

Kullanım yöntemlerine baktığımız da öncelikli olarak karşımıza çıkan detay hiç şüphesiz yüz bölgesi olmaktadır. Zira ürünün üretim maksadı da yüz bölgesidir. Fakat bu nokta da dikkat edilmesi gerekilen en önemli ayrıntı; Ürünün göz içinden uzak tutulmasıdır. Gerek göz kapağı gerekse dudak bölgesinde hassas ve özenli bir kullanım gerektirmektedir.

  • Haftanın her günü sabah ve akşam kullanılabilir.
  • Pamuk desteği ile kullanılmalıdır.
  • Cilt temasında aşırı derece nemlendirilmiş pamuk kullanılmamalıdır.
  • Hızlı temizlik için yoğun sürtünme oluşturulmamalıdır.
  • Tüm temizleme işlemi bittikten sonra yüz mutlaka bir havlu ile kurulanmalıdır.

Sensibio Yüz Temizleme Suyunun Sahip Olduğu Etkili İçerik

Kullanıcıların merak ettiği ana konuların başında gelen ürün içeriğine ilişkin detaylar en önemli konular arasında yer almaktadır. Bioderma şirketinin açıklamasına göre ürün içeriğinde yer alan etkin maddeler şu şekilde sıralanmıştır;

“AQUA/WATER/EAU, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER) FRUIT EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, CETRIMONIUM BROMIDE, DISODIUM EDTA.”

Sensibio Bioderma Yüz Temizleme Suyunun Etkileri

Gün içinde yüzün kaybettiği nemi geri kazanmasında oldukça önemli etki gösteren ürün, ayrıca makyaj sonrası cilt de oluşan tahriş ya da gözenek dolmasını engelleyici formüle sahiptir. Bu sayede günlük makyajın temizlenmesi hem son derece pratik olurken hem de makyaj harici çevresel faktörlerden oluşan kir ve ter birikmelerinin kolayca arındırılması mümkün olmaktadır.

Bioderma Sensibio Kullanan Gerçek Kullanıcı Yorumları;

“Bioderma su ve yağmur suyu karşısında dahi etkili olan makyajı çıkartmak için yeterli kaliteye sahip. Zaman zaman yaptığı promosyonlar ürünü kullanmaya teşvik ediyor”

“Hassas ciltler için tavsiye ediyorum. Uzun süredir arayışta olan biri olarak üründen fazlası ile memnun kaldığımı söyleyebilirim.”

“İlk bakışta pek bir işe yaramayacak gibi görünse de etkisi ilk kullanımda hissediliyor. Son derece pratik ve etkili bir şişeye sahip bayanların kaçırmaması gereken bir ürün”

“Yağ sorunu yaşayan ciltler için son derece fayda sağlıyor. Kullandıktan sonra ayrıca su ile müdahale etmeniz gerekmiyor. Fakat içi rahat etmeyenler isterlerse kullanımdan sonra yine de su ile durulama yapabilirler”

4 YORUMLAR

  1. Yüz temizleme sularının bazıları benim cildim için uygun olmuyor ne yazık ki , genelde kuruma yapıyor , bu suyu denedim yüzümde yanma ve ya kuruma olmadı

  2. Daha önce farklı bir markayı kullandım o markayla biodermayı karşılaştırdığım zaman biodermanın daha etkili olduğunu düşünüyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here