Bioderma Atoderm Cream Vücut Nemlendirici 500 ml Yorumları

0
bioderma-atoderm-cream-500ml

Bioderma Atoderm Cream, cilde sağlayabileceği olağanüstü faydalar nedeniyle kullanıcılar arasında oldukça revaçta olan bir ürün olarak dikkat çekiyor. Özellikle özel nemlendirme veya hassasiyet endişesi olan özel cilt tipleri için üretilen Bioderma Atoderm Cream yatıştırıcı, onarıcı ve besleyici besinler içeriyor. Ürünün formülü, kreminin zengin ve yoğun bir dokuya sahip olmasına rağmen yağlı hissettirmesini önleyecek şekildedir. Ortalama bir kremden biraz daha pahalı olsa da, kullanımındaki rahatlığı ve yatıştırıcı hissi yaşadığınızda, cebinizden çıkan fazla paranın karşılığını aldığınızı görüyorsunuz.

Bioderma Atoderm Cream İnceleme

Normal ve kurumaya karşı hassasiyeti olan ciltleri onarıcı, yatıştırıcı ve koruyucu etkilere sahip olan Bioderma Atoderm Cream bebekler, çocuklar ve yetişkinler için önerilir.

Cilt Koruma Kompleksi, yumuşatıcı şekerler ve Vitamin PP (Niasin) sayesinde nem seviyelerini artırmak ve cilt kuruluğu ile savaşmak için cilt bariyerini biyolojik olarak onarır. Krem ayrıca cildin üst katmanlarının su tutmasını sağlayan ve su kaybını önleyen, nem seviyelerini %80 oranında artıran nemlendirici maddeler içerir.

İçerdiği Gliserin sayesinde, cilt bariyerini güçlendirerek tahriş edici maddelerin nüfuzunu sınırlarken, cilt için derinlemesine nemlendirme sağlar. Cildin doğal işleyişinden ilham alan bu krem, ilk uygulamadan itibaren cilde yumuşama ve esneklik sağlar. Yağlı ve yapışkan olmayan hafif dokusu, cilde uzun süre rahatlık ve tazelik hissi verir. Fransa’da üretil krem, Paraben ve koku içermez. Hipoalerjenik özelliğe sahiptir ve Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Bioderma Atoderm Cream Özellikleri

Bioderma Atoderm Cream aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • Uzun süreli nemlendirme sağlar.
  • Cildin koruyucu tabakasını korur.
  • Kuruluğu ve tahrişi önler.
  • Kremsi dokuya sahiptir.
  • Paraben içermez.
  • Sabun içermez.
  • Hipoalerjenik’tir.
  • Koku maddesi içermez.
  • Komedonejink değildir.

Bioderma Atoderm Cream Nasıl Kullanılır?

Bioderma Atoderm Cream, iyice temizlenmiş ve hafifçe kurutulmuş cilde günde bir kez veya iki kez uygulanır. Duştan veya banyodan sonra cilde uygulanan krem, daha yoğun nemlendirme sağlar.

Bioderma Atoderm Cream Yorumlar

Ürünün özelliklerine yer verdikten sonra satın alma kriterlerinin en önemlisi olan gerçek kullanıcı yorumlarına geçebiliriz. Aşağıdaki yorumlar çeşitli platformlarda yer alan Bioderma Atoderm Cream gerçek kullanıcı yorumlarıdır.

Z.U.

“Yaklaşık 1 yıldır bu ürünü kullanıyorum. Özellikle lazer epilasyon yaptıranlar için kıl köklerini beslemeden çok iyi nem sağlıyor. Eczacı arkadaşımın önerisiyle almıştım. Rahatlıkla deneyebilirsiniz.”

N.M.

“Sağlık çalışanıyım kuruluğa bağlı egzamam var. Kortizon dahil bir çok ürünle aşamadığım problemimi bu ürünle aştım.”

Müyesser A.

“Çok güzel ürün. Zoretanin sivilce tedavisi görüyorum, bu kremi buldum, yumuşacık ferah bir yapısı var. Nemlendirici olarak tercih edilebilecek en iyi ürün. Kokusuz, parfümsüz ve dermatolojik.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here