Bio True Lens Solüsyonu

4

Lens kullananların mutlaka edinmeleri gereken ikinci ürün lens solüsyonudur. Lens solüsyonu, lenslerin göz ile uyumu ve göz sağlığı için hayati öneme sahiptir. Bu nedenle, kaliteli ve işlevini tam yapan lens solüsyonu her lens kullanıcısının mutlaka edinmesi gereken bir üründür. Gözlerin sağlıklı kalabilmesi için çok önemlidir. Bu yazımızda Bio True Lens Solüsyonu kullanan gerçek kullanıcı yorumlarına yer vereceğiz.

Biotrue nedir?

Bausch & Lomb markası olan birçok ülkede faaliyet gösteren göz üzerine ürünleri olan bir firmanın ürün yelpazesi markasıdır.

Bio True Lens Solüsyonu içinde ne var?

Bio true, göz doğal yağlayıcı olan hyaluronan (HA) bulunmakta. Bu bileşen, 20 saate varan etki vaadediyor. Ürünün içeriği gözyaşlarının pH’sıyla eşleşmektedir. Çift dezenfektanların en iyi şekilde performansını sağlar. Ürün gözde bulunan bir nemlendiriciyi kullanır ve yararlı gözyaşı proteinlerini aktif tutar.

Bio True Lens Solüsyonu nasıl kullanılır?

  • Solüsyonu lens kabınıza koyunuz.
  • Her kullanım sonrası kabınızı boşaltıp tekrar solüsyonla kullanınız.
  • Kullanmadığınız zamanlarda şişeyi sıkıca kapalı tutunuz.
  • Son kullanma tarihinden önce tüketimine dikkat ediniz ve oda sıcaklığında saklayınız.
  • Solüsyon bitmese dahi açıldıktan 90 gün sonra solüsyonu kullanmayıp dökünüz.
  • Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz.

Bio true Lens Solüsyonu İçeriğindeki herhangi bir maddeye karşı alerjiniz var ise bu ürünü kullanmayınız. Ürünün satış fiyatı 16 ile 25 TL arası değişmektedir.

Bio True Lens Solüsyonu kullanan kullanıcı yorumları:

1)1 yıldır lenslerimle ilgili oluşan sıkıntılarımı (kuruma, batma, taktıgım anda rahatsızlık hissi vs gibi) bir anda tak diye kesmiştir.

2)Özellikle alerji ve kuruluk problemi olanlar için birebir.

3)Yıllardır sıkı sıkıya bağlı olduğum opti free markasını bana unutturan piyasadaki en iyi lens solüsyon.

4)Bugün yeni lenslerimle hediye gelen ve gözümdeki kuru lenslere birkaç damla damlattığım an aşk yaşamaya başladığımız solüsyondur.

5) 6 yıllık lens kullanma tarihimde en sevdiğim solüsyonum, değiştirmeyi hiç düşünmüyorum.

6)Daha önce kullandığım solüsyonun gözlerimin içine etmesiyle, araştırıp bulduğum ve son derece memnun olduğum solüsyondur.

7)Muadillerine göre pahalı olan fakat özellikle lens kullanımınız 5 yıl ve üzeri ise diğer solüsyonlardan farkını rahatlıkla ayırt edebileceğiniz kaliteli lens solüsyonu.

4 YORUMLAR

  1. Yaklaşık 3 yıldır lens kullanıyorum bir çok farklı markaların ürünlerini denedim, ama benim gözümde en iyi ürün budur, öneririm.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here