Bimde Satılan 3’lü Ankastre Set Yorumları

0

Bim ürünleri söz konusu olduğunda farklı ürün seçeneklerinin karşımıza çıktığını görebiliyoruz. Her ay düzenli olarak farklı ürün seçenekleri ile ilgili ön plana çıkan farklı ürünler bulunduğu için uygun o

Kumtel Ankastre Set Yorum

Bu konuda her parçasını ayrı ayrı yorumlama fırsatı bulduk. Her ne kadar davlumbazını yeterince deneme fırsatı bulamamış olsak da diğer ürünleri denediğimiz için onun yorumlarını da size bırakalım istedik.

Ankastre Fırın Kumtel Yorumlar

Öncelikle ankastre fırın için A sınıfı enerji tüketiminin ön plana çıktığını ve ayarlanabilir termostat bulunduğunu özellikle belirtelim. Aynı sınıfta yer alan fırınlara göre iç hacmi ortalama diyebiliriz. Ortalama 60 – 55 litre arasında (kataloğunda 57 litre yazıyor) İki adet standart tepsi fırınla birlikte geliyor.

Aslında doğrusunu söylemek gerekirse ortalama bir fırın olarak yazmamız rağmen renk, kalite ve diğer seçenekler bakımından oldukça standart üstü bir fırın olduğunu söyleyebiliriz. Izgara özelliğinin de fena olmadığının altını çizmek istiyorum.

Ankastre Ocak Yorumlar

Doğalgaz ayarlı olması pek çok kişinin sorduğu soru olduğu için bunu özellikle yazmak istiyorum. Otomatik çakmağı ve kolay temizlenebilir dış yüzeyi sayesinde alanların pişman olmayacağını düşünüyorum. Bunun dışında emayeli ızgarasının son derece kaliteli olduğunu ve kolay temizlenebilir olduğunu da belirtmek istiyorum. Çoğunlukla siyah renk ocak çok tercih edilmez ama gayet memnun edici bir kalitede olduduğunu belirtmek istiyorum.

Piramit Davlumbaz Yorumları

Ben kullanmadığım için piramit davlumbaz yorumu yapamayacağım. Genel özelliklerin bahsetmek gerekirse 450 m3 çekiş gücü olması bir artı olarak ön plana çıkıyor. Aslına bakarsanız genel özellikleri ile bu setin standart – orta bir set olduğunu düşünecek olursak bim de satılan fiyatlarına oranla son derece uygun olduğunu da özellikle belirtmek isteriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here