Beyaz Saçlar İçin Çözüm: Stop Grey

9

Saçlarda oluşan beyazlıklar, fiziksel görünüm olarak birçok kişiyi rahatsız etmektedir. Beyaz saçları için çözüm arayan kadın ve erkek bireyler, başta saç boyama olmak üzere farklı çözümler denemektedirler. Beyaz saçlar için çözüm vadeden ürünlerden biri de Stop Grey saç beyazlık giderici losyondur. Bu yazımızda, Stop Grey adlı ürünün genel bir tanımına ve bu ürünü kullanan gerçek kullanıcı yorumlarına yer vereceğiz.

Stop Grey eczanelerde var mı? Nerede satılır?

Bu ürün sadece eczanelerde ve sanal mağazalarda satılmaktadır.

İçeriğinde neler vardır?
Losyonun içeriği aşağıdaki gibidir:
  • Bismut Sitrat
  • Bismut Sülfür
  • Panthenol
  • Castor Oil

Stop Grey nasıl kullanılır?

Ürün bir anda saç renginde değişim vadetmiyor. Bu konuda tavsiyeleri, uzun dönem kullanımı yapılması yönündedir. Tam istediğiniz gibi bir sonuç elde etmek için 10 günden 30 güne kadar zaman verilmesi gerektiği belirtilmektedir. İnce saçlarda daha hızlı bir renk değişimi gözlendiği ifade ediliyor. Her sabah kuru ve temiz saç üzerine uygulanmaktadır. Avuç içine sürülen losyon, yavaşça ve masaj yaparak saça uygulanmalıdır. Uygulamadan sonra saçlar saç kurutma makinası ile kurutulabilir. Kalıcılık için sürekli bir kullanım istenmektedir.

Stop Grey fiyatı ne kadar?

60 TL ile 99 TL arası bir fiyatla satılmaktadır.

Stop Grey hakkında gerçek kullanıcı yorumları:

1) Çok hevesli almıştım fakat öyle beyazlığı falan ortadan kaldırdı diyemem. Daha önemlisi aşırı derecede siyah nokta oluşturuyor.

2) Ben bu ürünü yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum. Öyle reklam yapıldığı gibi beyazlık giderici özelliği, tamamen kapatıcı bir özelliği yok. Kolay olanı yalnızca uygulamada, losyon olduğu için sür, tara ve dışarı çık. Sıcak günlerde terlemeyle birlikte iz bırakır, yastıklar yine öyle. Beyaz oranı yüksek saçlarda kırıcı olmasında dolayı tercih ediyorum.

3) Hiç bir faydası yok büyük kandırmaca iki kutu aldım faydasını göremedim.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

4) Stop Greyi yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum.Bu kadar kısa sürede benim sorunlarıma çözüm getirdi. Bu ürünü kullanacaklar mutlaka kullanım talimatına uygun kullansınlar ve pes etmesinler.

5) Yaklaşık 25 gündür kullanıyorum, beyazları yok etmeyi bırakın saçım cansızlaştı, siyah olan saçlarımda kahverengi oldu. Saçımı arkaya tarayamıyorum bu ürünü kullandım kullanalı, o kadar inceldi ve güçsüzleştiki öne düşüyor. Her sürdüğümde saçlarımın yandığını hissediyorum. Boya olduğuda çok belli, kutusuna akan sıvı simsiyah şimdi.

6) 3 ay kadar içinden çıkan kullanım klavuzuna gore uyguladım. Hafif sararmadan baska faydasını göremedim.

7) Yoğun stresten 30 yaşında saçlarım beyazlamaya başladı. Arkadaşımın tavsiyesiyle ürünü aldım kullandım. Bir ay sonunda saçlarım eski rengine geldi.

Stop Grey ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

Sağlıcakla kalın.

9 YORUMLAR

  1. İlk kutuyu aldığımda fayda göremedim. Bu üründen fayda gördüğünü söyleyen arkadaşlarımla konuştum, bana nasıl kullandığımı sordular, tamamen yanlış kullandığımı anladım. 1 kutu daha eczaneden aldım ve 3 haftada renk geri geldi. Stopgrey kullanırken 5 tane anahtar husus var. Kullanmadan önce ve kullanım süresince kutuyu iyice çalkalamak , çünkü losyondaki pigmentler çalkalamayınca dibe çökeliyormuş. Diğeri mutlaka sabah kullanmak ben yatmadan çnce kullanıyordum. Diğeri temiz saça uygulamak çünkü yağlı saçı aşıp saç içine giremiyormuş maddeler diğeri kuru saça uygulamak ıslak saça uygulamak da saçın içine pigmentlern depolanmasını zorlaştırıyormuş diğeri de renk kazanıncaya kadar ara vermeden her gün kullanmak ben aksatıyordum. Aslında bunların hepsi kutuda yazıyor ama benim dikkatimden kaçmıştı. Saç rengim geri geldiği için ben haftada iki defa uyguluyorum bir kutu neredeyse 4 ay yetiyor. Kullanacak arkadaşlara tavsiyem klavuzuna uygun kullansınlar. Aksi takdirde faydası olmuyor. Biraz zahmetli oluyor renk kazanma süresi ama renk geldikten somra bir zorluğu kalmıyor.

  2. Yaş 40’ı geçince beyazlar belirginleşmeye başladı ben de kullanmaya başlayacağım. Etrafımda kullanıp saçında beyaz kalmayan o kadar fazla arkadaşım var ki, etkisine dair şüphe duymuyorum. İnternette gezen olumsuz yorumların rakip firmalar olduğunu düşünüyorum. İnternetten tüm dünyadaki yorumları da okudum. Alanında kendini kanıtlamış bir formül. Ucuz satan site ararken bu yorum sitesine rastladım ben de bildiklerimi paylaşmak istedim. Önerim şu fiyatı keşke daha hesaplı olsa.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here