Başak Burcu Yorumu

0

Günlük Başak Burcu Yorumu


21 Eylül 2018 Cuma Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile büyüklerinizi mutlu etmek ve onlarla yakınlaşmak sizi duygusal olarak etkileyebilir. Sosyal sorumluluk projelerine ilgi duyabilirsiniz ve yeni ideallerin peşinden gidebilirsiniz. Bu arada hayallerinizi gerçekleştirmek pek kolay olmayabilir ve beklentilerinizin gerilimini hissedebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek. Ayrıca sabırlı ve dirayetli davranmayı başaracaksınız. Uzun soluklu projeler üzerinde çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz ve zorluklar ile başa çıkabilirsiniz.

Başak Burcu Genel Durum

Birisi yaptığınız işi kötümseyerek, kapasitenizi küçümsemeye çalışacak. Bu kişinin sizden ne istediğini anlamaya çalışın. Kendinizi benmerkezci tavrınıza o kadar çok kaptırmışsınız ki, ilişkinizi sınarayak, giderek boş ve inisiyatiften yoksun hale getirdiğinizi fark etmiyorsunuz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş aktiviteniz daha avantajlı bir hale gelebilir ve arzu ettiğiniz takdiri kazanabilir. Hiçbir fırsatı kaçırmamak için kurnazca davranın. Yükseleni Boğa olanlar iş ilişkilerinde özellikle dikkatli olmalılar. Yengeç burcundan birinin fesatlığı önemli bir proje için tehlikeli olabilir.

Başak Burcu Hurriyet Yorumu

(24 Ağustos – 23 Eylül)Önümüzdeki üç hafta boyunca, evinizi, ailenizi, gayrimenkul başlıklı konuları ya da yaşadığınız yeri ilgilendiren olaylarda üzerinize düşen görevler artabilir.  Ancak, herkesi memnun etmeye kalkmanız durumunda işiniz çok zor olacaktır. Ayrıca, bunu başaran pek kimse de görülmemiştir. Bilginize. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Uyurgezerlik ruh hali içerisinde olabileceğimiz kafa karışıklıklarına, yoğun hayallere, belirsizliklere veya dalgınlıklara açık bir gecenin ardından, öğle sonrası saatler hariç, aynı ruh halinde bir gün geçirebilir, kafamızdaki şüpheler, hayaller veya soru işaretleriyle dolaşabiliriz, eğer halsiz olmazsak tabii? Bu akşam Merkür Yay burcuna geçiyor daha yüksek idealler peşinde olabiliriz. Yabancılarla ilişkiler, uluslararası işler, ideolojiler, fanatik fikirler, inanç sistemleri sıklıkla karşılaşacağımız konular olabilir 10 Aralık’a kadar. Bu esnada, fikirlerimizi konusunda ısrarcı olmamız ilişkilerde sorun yaratabilir veya fanatik fikirleri olan kişiler nedeniyle problemler yaşanabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Başak Burcu Milliyet Yorumu

Çalışma hayatınızla ilgili konularda daha hırslı ve dikkatli olabilirsiniz. Başladığınız işi tam anlamıyla yapmak için çaba sarf edebilirsiniz. Farklı, orijinal fikirler üretmeniz mümkün. Tüm detayları inceleyerek sonuca gidebilirsiniz. Bugün kontrolünüz dışında gelişen maddi olaylar yaşamanız mümkün. Enerjinizi daha yapıcı şekilde değerlendirmeye, sağlığınıza da özen göstermeye bakın.

Başak Burcu Sabah Yorumu

Güvenliğin her şeyden önemli. Verdiğin borçları geri alamaman, bugünlerde sıkıntı yaşamana neden olabilir.

Başak Burcu Vatan Yorumu

Yakın dostlarınızın sizden bekledikleri desteği onlardan esirgememeli ve aranızdaki bağları daha da güçlendirmelisiniz. İş birliği içinde olacağı dostlarınız ile sohbet konularını geniş bir şekilde geleceğe geliştireceksiniz.

Başak Burcu Sözcü Yorumu

Ay’ın Kova burcundaki seyahati gündelik hayatınıza hareket getirir. Dijital konulara ilgi duyarsınız.

Başak Burcu Takvim Yorumu

Etrafınızdaki karşı cinsin ilgisini çekmekten bıktınız. Özellikle de bu ara ters davranışlara maruz kalmış olabilirsiniz. İş yerinizde daha siyasi davranın.


18 Eylül 2018 Salı Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi çok farklı hissedeceksiniz. Moraliniz ve kendinize olan güveniniz yüksek. Ancak değer verdiğiniz konularla ilgili duygularınız derinleşmiş olabilir. Fakat kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz ve kritiklerinizden uzaklaşıp dikkatinizi farklı konulara odaklayacaksınız. Gizemli kişiler ve gizlilik gerektiren konular sizi heyecanlandırabilir. Çevre gezilerine çıkabilir, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir veya siz gidebilirsiniz. Bugün yolculuk hazırlıkları yapabilirsiniz.

Başak Burcu Genel Durum

Etrafınızdakileri kızdırmaya ve inatçılık etmeye meyilli olacaksınız. Bu bazı anlaşmazlıklara ve öfkelenmenize sebep olabilir. Sevgilinizle doğada bir gün geçireceksiniz. Beklenmedik davetler sizi sevindirecek.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bugün durumunuz avantajlı ve iyi fırsatlarla dolu görünüyor. Yıldızlar size faydalı bir haber ve cesur iş projeleri getirecek. Kartlarınızı en iyi şekilde oynamaya çalışın. Yükseleni Koç burcu olanlar ortamın sükûnetini korumak için ortakları, iş arkadaşları ve rakiplerine karşı çok diplomatik davranmalılar.

Başak Burcu Hurriyet Yorumu

(24 Ağustos – 23 Eylül)Tavsiyelerinizin, önerilerinizin veya rehberliğinizin önem taşıdığı başlıklarda bazı kişiler sizi takip etmek istemeyebilirler. Bu kişilere yaklaşımlarınız olayları gidişatını da etkileyecektir. Tavır önemli. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sezgilerimize güvenebileceğimiz bir gündeyiz. İş hayatımızda veya bizim için önemli işlerimizde en zor kararları dahi hızla alabiliriz. Önemli görüşmeler, konuşmalar ya da yazışmalar yapmak için de güzel günlerdeyiz. Hümanist tavırlar, sosyalleşme, farklı şeyler deneme isteği, öneriler, tavsiyeler ön plana çıkabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Başak Burcu Milliyet Yorumu

Gün içinde geleceğiniz ile ilgili konular gündeminize gelebilir. Farklı bir şehir ya da farklı bir ülkede yaşamayı düşünebilirsiniz. Kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz uğraşlara yönelmeniz mümkün. Sorumlu olduğunuz konuları düzene sokabilir, değişik fikirler üretebilirsiniz. Keyif aldığınız uğraşlara yönelebilirsiniz.

Başak Burcu Sabah Yorumu

Bugün her sorunun kendi isteğin doğrultusunda sonuçlanmasını isteyip inatçı tavırlar sergileyebilirsin.

Başak Burcu Vatan Yorumu

Uğraş verdiğiniz alanda kendi kendinize sabrı empoze edin. Ya da yakın çalışma arkadaşınızın yardımını isteyin veya kısa süreli olarak faaliyet konunuzu ona devredin. Ayrıntıları abartarak süreyi uzatıyorsunuz.

Başak Burcu Sözcü Yorumu

Haftanın ilk yarısında sosyal kulüplerdeki etkinliklerinize vakit ayırın.

Başak Burcu Takvim Yorumu

Yeni planlar yapmak için heyecan duyacaksınız. İşleriniz kontrolünüz altında ileri doğru gidiyor.


17 Eylül 2018 Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi çok farklı hissedeceksiniz. Moraliniz ve kendinize olan güveniniz yüksek. Ancak değer verdiğiniz konularla ilgili duygularınız derinleşmiş olabilir. Fakat kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz ve kritiklerinizden uzaklaşıp dikkatinizi farklı konulara odaklayacaksınız. Gizemli kişiler ve gizlilik gerektiren konular sizi heyecanlandırabilir. Çevre gezilerine çıkabilir, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir veya siz gidebilirsiniz. Bugün yolculuk hazırlıkları yapabilirsiniz.

Başak Burcu Genel Durum

Dikkatiniz dağılacak ve size verilen acil bir işi planlayamayacaksınız. Sorunlarınızı bir an önce çözmeye çalışın. Sakıncalı düşüncelerle kendinizi bunaltacak ve bu durumu sizi ihmal ettiğini düşündüğünüz partnerinizden intikam almak için kullanacaksınız.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yaratıcılıktan yana olacak ve keşfedilmemiş alanlarda ya da yurt dışında yeni deneyimlere doğru yapılan açılımları destekleyecek. Kültürel ilgi alanlarınızı genişletin. Eğer bir çalışansanız aydınlanacaksınız; istediğiniz terfi gerçekleşebilir. Yeni görevler daha fazla çaba gerektirecek.

Başak Burcu Hurriyet Yorumu

(24 Ağustos – 23 Eylül)Rutine bağladığınız, ilerleme göstermeyen iş, plan veya ilişkiler içerisindeyseniz, ortaya çıkabilecek haberler veya elinize geçecek bilgiler yeni şeyler denemeniz veya potansiyel gördüğünüz farklı işlere, iş birliklerine ya da planlara kaymanız için olanak tanıyacaktır. Günlük burç Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabahın erken saatlerinde üzerimizde bir baskı, belli belirsiz bir gerilim hissedebiliriz. Tepkisel tavırlar içerisine girebiliriz. Öğle sonrası saatlerde ise, daha keyifliyiz, kendimizi iyi hissedebiliriz. Akşama doğru saatlerden itibaren ise, gün, toplantılar, görüşmeler, pazarlama faaliyetleri için uygun hale dönüşüyor. İletişime açık olacağız, ilişkilerde uyumu yakalayabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Başak Burcu Milliyet Yorumu

Gelecekle ilgili planlar yapmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Yurt dışına taşınmak isteyebileceğiniz zamanlar içerisindesiniz. Hareketli zamanlar yaşayabilirsiniz, kendinizi fazla yormamaya çalışın. İlerleyen zamanlarda keyif aldığınız yerlerde olmak için fırsat yaratabileceksiniz. Yapmış olduğunuz işlerinizde farklı planlamalar yapmanız mümkün.

Başak Burcu Sabah Yorumu

Çevrenle ilişkilerinin yoğun ve aktif olduğu bir gündesin. Sosyal aktivitelerinde enerjini kullanabileceksin.

Başak Burcu Vatan Yorumu

Özgürlükçü yapınızın zedelenmesinden hoşlanmadığınız için bugün kendi kurallarınızı kendiniz koymaktan yanasınız. Eğitim ve öğretimle ilgili konuların ön plana çıkacağı bir gün. Çalışmalarınızı derinleştirmekten yanasınız.

Başak Burcu Sözcü Yorumu

Bugün ev hayatınızda yönetsel konularla ilgilenmek durumunda kalacaksınız.

Başak Burcu Takvim Yorumu

Tatlı heyecanlara kapılmanız çok doğal. Uzun zamandır beklediğiniz haberi bugün alacaksınız çünkü. Mutluluğunuzu saklamayın. Eğitimle ilgisi olanlar…

14 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Bugün çevrenizdeki kişiler ile ilgileneceksiniz. Ayrıca sadece kişiler değil olup biten her ne var ise, her şeye karşı ilgili olabilirsiniz ve bu arada isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Kendinizi her zaman olduğundan daha kuvvetli ve güçlü hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Böylece kararlı ve yapıcı bir tavır içinde olacaksınız. Böylece önemli kişilerin dikkatini çekeceksiniz ve güçlü kişilerin desteğini alacaksınız. İhtiyacınız olan güvenli koşulların oluştuğunu hissetmek enerjinizi yükseltecek ve yapıcı tavırlarınız ile hem çevrenizin, hem de karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz. İlişkileriniz daha güçlü olacak.

13 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Gökyüzü bugün size ihtiyacı olan dostlarınıza destek vermenin olumlu geri dönüşümünü maddi manevi alabileceğinize işaret etmekte. İyi niyetiniz hayat yolunuzu aydınlatacak bir ışık olacak bugün sizlere. Özel yaşamınızda ise sorunlarınızla ilgili bugün yaşanacak gelişmeler sayesinde huzuru yakalayabilir ilişkiniz ile ilgili süregelen endişelerinizden uzaklaşabilirsiniz.

12 Eylül, 2018

İlişkilerinizi sorgulayabilir ve eleştirici bir tavır içinde olabilirsiniz. Hatta kendi sisteminizi gözden geçirebilir ve idealleriniz ile birlikte sisteminizi de değiştirmek isteyebilirsiniz. Şimdilik olayları akışına bırakın ve dikkatinizi kendi isteklerinize odaklayın. Aslında gelişmeler sizin istediğiniz yönde oluşuyor ve kendinize olan güveniniz giderek artıyor. Kaygılardan uzaklaşmaya başlıyorsunuz. Özellikle sevdiklerinizin ilgisi ve desteği ile kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Bugün dikkatinizi pratik konulara odaklayabilirsiniz ve daha önce yapmış olduğunuz planları ve programları uygulayabilirsiniz.

11 Eylül, 2018

Sabah saatlerinde huzursuzluk hissedebilirsiniz fakat hareketli ve aktif olacaksınız. Üstelik hareket halinde olmak sizi rahatlatacak ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Öğlene doğru dikkatinizi projelerinize yöneltebilirsiniz. Ayrıca eviniz ile ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Eviniz veya iş yerinizdeki dolapları düzenleyebilirsiniz ve eşyaların yerlerini değiştirebilirsiniz. Hatta arkadaşlarınızın veya yakınlarınızın evinde yeni düzenlemeler yapabilir, çocuklarınıza veya arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz. Günün ikinci yarısı iletişim trafiğiniz hareketli geçecek.

10 Eylül, 2018

Burcunuzda ilerleyen Ay size güç ve enerji katıyor, girişimde bulunmak, cesur ve rekabetçi yönlerinizi ortaya koymak için uygun bir gün olabilir.

9 Eylül, 2018

Bugün burcunuzda gerçekleşen yeni ay, yaşamınızda yepyeni kapıları aralıyor. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ayrıca bugün burç değiştiren Venüs ile birlikte kendinizi çok daha iyi ve doğru ifade edip anlatabilir, yakın çevrenizin yıldızı olabilirsiniz.

8 Eylül, 2018

Maddi konularda ani harcama ve alışverişlere dikkat etmeniz gereken bir gün olabilir. Hızlı para çıkışları bütçenizde beklenmedik delikler yaratabilir. İlişkinizdeki ufak tefek pürüzlerin size zarar vermesine müsaade etmemelisiniz.

7 Eylül, 2018

Bugünden itibaren Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte aşk hayatınızın önündeki engeller de kalkıyor. Hayattan zevk ve keyif almanın yollarını daha kolay bulabilirsiniz.

6 Eylül, 2018

Burcunuzun yöneticisi olan Merkür’ün burcunuza geçiş yapmasıyla birlikte hayatınızın kontrolünü biraz daha elinize alıyorsunuz. Gerek özel hayatınızda gerekse toplumsal hayatınız ve işinizde kendinizi daha fazla ortaya koyma ve gösterme imkanınız olabilir, sesinizi daha çok duyurup dinletebilirsiniz.

5 Eylül, 2018

Sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekerken, düşünce ve fikirlerinizi sosyal çevrenize aktarabilir, onların içinde bulunduğu ortak uğraş ve çalışmalarda yer alabilirsiniz. Geleceğe yönelik hayaller kurmak ve bir vizyon belirlemek adına güzel bir gün olabilir.

4 Eylül, 2018

Sabah saatleri biraz gergin ve stresli geçse de öğleden itibaren arkadaş çevrenizin sizi çepeçevre sardığı sosyal bir gün geçirebilirsiniz. Duygusalve merhametli yönlerinizi sosyal gruplarınız içinde çok daha fazla sergileyebilirsiniz.

3 Eylül, 2018

Duygularınızı açıkça sergilemekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir. Düzen, organizasyon, plan, program gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz.

2 Eylül, 2018

Kariyer ve işinizle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Çevrenizle ilişkilerinizde denge ve huzur arayışı içinde olabilirsiniz. İleriye yönelik hedefler koymak, plan ve organizasyon yapmak için uygun bir gün olabilir, kuracağınız olumlu ilişkiler size iş hayatınızda destek olabilir.

1 Eylül, 2018

Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, yeni yerler görmek, yeni insanlar tanımak isteyebilirsiniz. Gezi ve yolculuklar gündeme gelebilir. Uzaklardan alacağınız haberler olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here