Başak Burcu Yorumu

0

Günlük Başak Burcu Yorumu

13 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Gökyüzü bugün size ihtiyacı olan dostlarınıza destek vermenin olumlu geri dönüşümünü maddi manevi alabileceğinize işaret etmekte. İyi niyetiniz hayat yolunuzu aydınlatacak bir ışık olacak bugün sizlere. Özel yaşamınızda ise sorunlarınızla ilgili bugün yaşanacak gelişmeler sayesinde huzuru yakalayabilir ilişkiniz ile ilgili süregelen endişelerinizden uzaklaşabilirsiniz.

12 Eylül, 2018

İlişkilerinizi sorgulayabilir ve eleştirici bir tavır içinde olabilirsiniz. Hatta kendi sisteminizi gözden geçirebilir ve idealleriniz ile birlikte sisteminizi de değiştirmek isteyebilirsiniz. Şimdilik olayları akışına bırakın ve dikkatinizi kendi isteklerinize odaklayın. Aslında gelişmeler sizin istediğiniz yönde oluşuyor ve kendinize olan güveniniz giderek artıyor. Kaygılardan uzaklaşmaya başlıyorsunuz. Özellikle sevdiklerinizin ilgisi ve desteği ile kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Bugün dikkatinizi pratik konulara odaklayabilirsiniz ve daha önce yapmış olduğunuz planları ve programları uygulayabilirsiniz.

11 Eylül, 2018

Sabah saatlerinde huzursuzluk hissedebilirsiniz fakat hareketli ve aktif olacaksınız. Üstelik hareket halinde olmak sizi rahatlatacak ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Öğlene doğru dikkatinizi projelerinize yöneltebilirsiniz. Ayrıca eviniz ile ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Eviniz veya iş yerinizdeki dolapları düzenleyebilirsiniz ve eşyaların yerlerini değiştirebilirsiniz. Hatta arkadaşlarınızın veya yakınlarınızın evinde yeni düzenlemeler yapabilir, çocuklarınıza veya arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz. Günün ikinci yarısı iletişim trafiğiniz hareketli geçecek.

10 Eylül, 2018

Burcunuzda ilerleyen Ay size güç ve enerji katıyor, girişimde bulunmak, cesur ve rekabetçi yönlerinizi ortaya koymak için uygun bir gün olabilir.

9 Eylül, 2018

Bugün burcunuzda gerçekleşen yeni ay, yaşamınızda yepyeni kapıları aralıyor. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ayrıca bugün burç değiştiren Venüs ile birlikte kendinizi çok daha iyi ve doğru ifade edip anlatabilir, yakın çevrenizin yıldızı olabilirsiniz.

8 Eylül, 2018

Maddi konularda ani harcama ve alışverişlere dikkat etmeniz gereken bir gün olabilir. Hızlı para çıkışları bütçenizde beklenmedik delikler yaratabilir. İlişkinizdeki ufak tefek pürüzlerin size zarar vermesine müsaade etmemelisiniz.

7 Eylül, 2018

Bugünden itibaren Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte aşk hayatınızın önündeki engeller de kalkıyor. Hayattan zevk ve keyif almanın yollarını daha kolay bulabilirsiniz.

6 Eylül, 2018

Burcunuzun yöneticisi olan Merkür’ün burcunuza geçiş yapmasıyla birlikte hayatınızın kontrolünü biraz daha elinize alıyorsunuz. Gerek özel hayatınızda gerekse toplumsal hayatınız ve işinizde kendinizi daha fazla ortaya koyma ve gösterme imkanınız olabilir, sesinizi daha çok duyurup dinletebilirsiniz.

5 Eylül, 2018

Sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekerken, düşünce ve fikirlerinizi sosyal çevrenize aktarabilir, onların içinde bulunduğu ortak uğraş ve çalışmalarda yer alabilirsiniz. Geleceğe yönelik hayaller kurmak ve bir vizyon belirlemek adına güzel bir gün olabilir.

4 Eylül, 2018

Sabah saatleri biraz gergin ve stresli geçse de öğleden itibaren arkadaş çevrenizin sizi çepeçevre sardığı sosyal bir gün geçirebilirsiniz. Duygusalve merhametli yönlerinizi sosyal gruplarınız içinde çok daha fazla sergileyebilirsiniz.

3 Eylül, 2018

Duygularınızı açıkça sergilemekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir. Düzen, organizasyon, plan, program gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz.

2 Eylül, 2018

Kariyer ve işinizle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Çevrenizle ilişkilerinizde denge ve huzur arayışı içinde olabilirsiniz. İleriye yönelik hedefler koymak, plan ve organizasyon yapmak için uygun bir gün olabilir, kuracağınız olumlu ilişkiler size iş hayatınızda destek olabilir.

1 Eylül, 2018

Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, yeni yerler görmek, yeni insanlar tanımak isteyebilirsiniz. Gezi ve yolculuklar gündeme gelebilir. Uzaklardan alacağınız haberler olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here