Balık Burcu Yorumu

0

Günlük Balık Burcu Yorumu

13 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Gökyüzü maddi olanaklarınızı zorlamamanız için uyarıyor sizleri. Bu konuda baskılar en yakınlarınız tarafından gelse bile dikkatli davranmalı ve kendinizi zora sokacak hiç bir işin yükümlülüğün altına girmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise heyecanlı gelişmeler söz konusu. Kalıcı bir beraberliğe adım atabilir süregelen ilişkinizde 3ncü şahıslardan kaynaklı sorunları tam olarak çözüme kavuşturacak gelişmeler ile sevinebilirsiniz.

12 Eylül, 2018

Sevdikleriniz ile ilgilenirken bu arada kendi ihtiyaçlarınızı unutmayın ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanın. Bazı kayıplar veya ertelenmeler olmuş olabilir ve şimdi bunları telafi etmek için çalışmanız gerekebilir. Aslında sabırlı bir gayret içinde olduğunuz bir dönemdesiniz ve büyükleriniz sizi takdir edecek. Ayrıca duygularınız karışık olsa bile dirayetli ve kuvvetli davranacaksınız ve olayların gelişmesini bekleyeceksiniz. Güçlü ve etkileyici kişilerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için stratejinizi değiştirebilirsiniz.

11 Eylül, 2018

Sabahın erken saatlerinde karmaşık duygular ile uyanabilirsiniz fakat öğlene doğru duygularınız değişecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir. Ayrıca çocuklar, kardeşleriniz, arkadaşlarınız ve yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir. Bu arada dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun. Zihinsel faaliyetinizin hızlandığı bir dönemdesiniz ancak dikkatinizi belirli bir konuya odaklamanız zor olabilir. Pek çok işi bir arada yapmaktan kaçının ve programlı davranmak için özen gösterin.

10 Eylül, 2018

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Evlilik, birlikteliğe dair konular gündeminize gelirken denge ve uyum gibi öncelikleriniz olabilir.

9 Eylül, 2018

Bugün gerçekleşen yeni ay ilişkilerinizde yepyeni bir döneme işaret ediyor. İlişkiniz veya ortaklığınızla ilgili yeni adım ve başlangıçlar söz konusu olabilir. Ayrıca bugün burç değiştiren Venüs ile birlikte uzaklardan, yabancılardan, yolculuklardan yana şanslı bir döneme ilerleyebilirsiniz.

8 Eylül, 2018

Kökünü ilişkilerden, ortak maddi ve manevi paylaşımlardan alan psikolojik baskı ve gerilimi kontrol etmek için çaba sarfetmeniz gerekebilir. Kendinizi oyalayabileceğiniz, sizi ilişkilerden uzak tutan aktiviteler bulmalısınız.

7 Eylül, 2018

Bugünden itibaren Satürn’ün düze dönmesi sosyal çevrenize canlılık kazandırıyor, sizi arkadaşlarınızdan uzak tutmuş olabilecek engelleri geride bırakıyorsunuz.

6 Eylül, 2018

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte eşiniz, sevgiliniz ve ortağınızla aranızda daha sağlıklı, hızlı ve esnek bir iletişim zemini yaratabilir, aranızdaki pek çok soruna çözüm bulabilirsiniz.

5 Eylül, 2018

Keyif aldığınız uğraş ve aktivitelere zaman ayırabilir, sizi mutlu eden işlerle ve hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Eğlenceli konular, sinema, tiyatro, konser gibi sanatsal aktivitelerle gününüzü değerlendirebilirsiniz.

4 Eylül, 2018

Sabah saatlerinde ev ve aileye bağlı konuların ağırlığını hissedebilirsiniz. Öğleden sonra sevdikleriniz ve çocuklarınızla ilgili konular bugün önceliğiniz haline gelebilir. Yüreğiniz şefkat ve merhamet duygularıyla atabilir. Bunu hevesle ve cesurca göstermekten de kaçınmayabilirsiniz.

3 Eylül, 2018

Ev ve aile konuları gündeminizi meşgul ederken geçmişe ait anı ve yaşantıları daha fazla düşünebilirsiniz. Evde zaman geçirmek için uygun bir gün olabilir, kendinizi duygusal açıdan yormadığınıza emin olmalısınız.

2 Eylül, 2018

Ailenizle ilişkiler, görüşmeler önem kazanıyor, anne veya babanızla görüşebilir, aile toplantılarına katılabilir, yuvanızda huzurlu ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Yemek yapmak, evinizle ilgilenmek, dekorasyon yapmak için güzel bir gün olabilir.

1 Eylül, 2018

Yakın çevreniz, komşularınız, iş arkadaşlarınız ve kardeşlerinizle ilgili konular gündeminize gelirken iletişime, ziyaret ve görüşmelere daha çok zaman ayırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here