Balık Burcu Yorumu

0

Günlük Balık Burcu Yorumu


21 Eylül 2018 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz ve sevdikleriniz ile ilgili bazı kaygılarınız olabilir. Fakat sabırlı ve serinkanlı davranmayı başaracaksınız. Bu arada beklentileriniz giderek artıyor ve idealleriniz değişiyor. Hayallerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz ancak gelişmeleri akışına bırakın. Aslında güçlü kişilerin desteğini alacağınız bir dönemdesiniz ve kendinizi yenilemek için uygun fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Aceleci davranmayın ve isteklerinizi belirlemek için gayret gösterin.

Balık Burcu Genel Durum

İşinize bağlı ve sınırlarınızın farkında olduğunuzu göstereceksiniz. Bu tutum çok takdir edilecek ve bir üstünüzle anlaşmazlık yaşamanızı engelleyecek. Her zaman imkansızı isteme inadınız yüzünden sevgilinizle aranızda bazı yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlar bir süre önce başladığınız bir anlaşmayı sonuçlandırmak ve yeni anlaşmalar yapmak için sizi destekleyecek. Bu da borçlandığınız parayı kurtarmanıza olanak verecek. Kartlarınızı doğru kullanın. İkinci dekantta doğanlar ofiste fikirlerine değer verilmesini sağlayacaklar ve hayal kırıklıkları yaratmayacaklar.

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

(19 Şubat – 20 Mart)Önümüzdeki üç hafta boyunca Merkür, imajınızı, ait olduğunuz topluluklardaki duruşunuzu ve bilinirliliğinizi ön plana taşıyor.  Bu alanlarda oluşacak fırsatları ve olanakları değerlendirirken, çok fazla açılmamalı ve seçimlerinizi elinizdeki kaynaklara göre yapmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Uyurgezerlik ruh hali içerisinde olabileceğimiz kafa karışıklıklarına, yoğun hayallere, belirsizliklere veya dalgınlıklara açık bir gecenin ardından, öğle sonrası saatler hariç, aynı ruh halinde bir gün geçirebilir, kafamızdaki şüpheler, hayaller veya soru işaretleriyle dolaşabiliriz, eğer halsiz olmazsak tabii? Bu akşam Merkür Yay burcuna geçiyor daha yüksek idealler peşinde olabiliriz. Yabancılarla ilişkiler, uluslararası işler, ideolojiler, fanatik fikirler, inanç sistemleri sıklıkla karşılaşacağımız konular olabilir 10 Aralık’a kadar. Bu esnada, fikirlerimizi konusunda ısrarcı olmamız ilişkilerde sorun yaratabilir veya fanatik fikirleri olan kişiler nedeniyle problemler yaşanabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Balık Burcu Milliyet Yorumu

Gün içinde finansal konularınız gündeminize değiştirebilir. Bazı beklenmeyen gelişmeleri hesaba katmak gerek. Bütçenizi tekrar hesaplamanızda fayda var. Yapmış olduğunuz hesapsız harcamalarınızdan dolayı bütçenizi aşmış olabilirsiniz. Bugün sosyal konulara zaman ayırmak size daha anlamlı gelebilir. Yeni insanlar ve gruplarla bir arada olmak değişik fikirler oluşturmanıza yardımcı olacak. Sezgilerinize de güvenmelisiniz.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Aniden ortaya çıkan harcamalar, bütçe planlarını bozabilir. Bazı alışkanlıklarını değiştirmek için adım atabilirsin.

Balık Burcu Vatan Yorumu

Maddi konularınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Birikimlerinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yatırımlarınız konusunda size fikir verecek olan ailenizi ön plana çıkarmalısınız. Gerekli atılımları sağlayacaksınız.

Balık Burcu Sözcü Yorumu

Ay’ın Kova burcundaki seyahati sizin bilinçaltı alanınıza yerleşiyor. Haberci rüyaları not almanızda fayda var.

Balık Burcu Takvim Yorumu

Ticari başarılarınıza siz bile şaşırıyorsunuz ve karşınızdakine seçenek bırakmıyorsunuz. Sizinle pazarlık imkansız. Ancak doyumsuz davranmayın.


18 Eylül 2018 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gördüğünüz rüyaların etkisi ile güne başlayabilir. Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde harekete geçecek ve yapacağınız işlerden keyif alacaksınız. Karşılaşmalar ve meydana gelen olaylar sizi harekete geçirecek. Hayallerinizi gerçekleştirmek için atılımda bulunabilirsiniz. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için uygun zaman. Sanatsal faaliyetlerde bulunmak kaygılardan uzaklaşmanıza yardımcı olabilir. Bu arada parasal konulara yönelik bazı kaygılarınız olabilir. Parasal kaygılarınızı sevdiklerinize yansıtmaktan kaçınmalısınız.

Balık Burcu Genel Durum

Her fikre açık olacaksınız ve iyi yatırımlar yapacaksınız, özellikle de kendi şirketiniz varsa. Size yakın olan biri size ilişkinizle ilgili iyi bir tavsiyede bulunacak; onun tavsiyesine uymaya çalışırsanız önünüzdeki günler daha sorunsuz geçecek.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Güne yavaş başlayacaksınız ve bir karşıtlık bir aksiliğe neden olabilir; yürürlükteki bir projenize geri dönüp bir göz atmak zorunda kalabilirsiniz. Yükseleni Koç burcu olanlar belirsiz projeler için her şeyi riske edecekler. Yıldızlar her adımınızı sakin bir şekilde planlamanızı tavsiye ediyor.

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

(19 Şubat – 20 Mart)Daha önce denediğiniz, ama sonuç alamadığınız iş, plan veya oluşumlar varsa, bu sefer aynı şeyleri tekrar denemenin anlamsız olacağını düşünebilirsiniz, ama yanılıyorsunuz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sezgilerimize güvenebileceğimiz bir gündeyiz. İş hayatımızda veya bizim için önemli işlerimizde en zor kararları dahi hızla alabiliriz. Önemli görüşmeler, konuşmalar ya da yazışmalar yapmak için de güzel günlerdeyiz. Hümanist tavırlar, sosyalleşme, farklı şeyler deneme isteği, öneriler, tavsiyeler ön plana çıkabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Balık Burcu Milliyet Yorumu

Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kendi iç dünyanızla ilgili kararlar alabilirsiniz. Sizi hapseden kontrol dışı olaylarla karşı karşıya gelebilirsiniz. İşlerinizle ilgili beklenmedik güzel gelişmeler, haberler alabilirsiniz. Biranda düşünceleriniz değişebilir, enerjiniz yükselebilir. Yakın çevrenizle buluşup sevincinizi paylaşabilirsiniz.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Gündelik işlerinde düzeni sağlamak için eline geçen fırsatları değerlendireceğin bir gün seni bekliyor.

Balık Burcu Vatan Yorumu

Hayatınızın; zıtlıkların bir bütünü olduğunu unutmayın. Kayıplarınızla ilgili olarak girdiğiniz streslerin etkisini azaltabilir veya tamamen yok edebilirsiniz. Özellikle bu dönem kazanımlara doğru yelken açacaksınız.

Balık Burcu Sözcü Yorumu

Geleceğe ait planlarınızı dönüştüreceğiniz bir gündesiniz.

Balık Burcu Takvim Yorumu

Alacağınız teklifler sizi heyecanlandıracak. İş hayatınızda çok şanslı bir dönem yaklaşıyor.


17 Eylül 2018 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gördüğünüz rüyaların etkisi ile güne başlayabilir. Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde harekete geçecek ve yapacağınız işlerden keyif alacaksınız. Karşılaşmalar ve meydana gelen olaylar sizi harekete geçirecek. Hayallerinizi gerçekleştirmek için atılımda bulunabilirsiniz. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için uygun zaman. Sanatsal faaliyetlerde bulunmak kaygılardan uzaklaşmanıza yardımcı olabilir. Bu arada parasal konulara yönelik bazı kaygılarınız olabilir. Parasal kaygılarınızı sevdiklerinize yansıtmaktan kaçınmalısınız.

Balık Burcu Genel Durum

Gelecekle ilgili kaygılarınız ve memnun olmadığınız konular olduğundan, bir değişikliğe ve yeni fırsatlara ihtiyaç duyacaksınız. Sevgilinize karşı katı olmaya meyilli olacaksınız. Gereksiz ve adil olmayan eleştirilerde bulunacaksınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Size getirisi olmayan durumları değiştirip ortadan kaldırmaya hazır olmalısınız. Bugün sorunlar ya da alışılagelmiş durumlar getirecek. Kendi işinizde çalışıyorsanız, yıldızların teşviki ile iş arkadaşları ve üstlerinizi ikna edebileceksiniz. Bu fırsattan en iyi şekilde istifade etmeye çalışın.

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

(19 Şubat – 20 Mart)Sizin için her zaman veya geçmişte işe yaramış olan şeyler, karşı karşıya olduğunuz kişilerde aynı etkiyi yapmayabilir. Günlük burç Hatta, şu günkü durumunuzda veya değişikliklere uğramış halinizde sizi bile etkilemeyebilir. Aklınızda bulunmasında fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabahın erken saatlerinde üzerimizde bir baskı, belli belirsiz bir gerilim hissedebiliriz. Tepkisel tavırlar içerisine girebiliriz. Öğle sonrası saatlerde ise, daha keyifliyiz, kendimizi iyi hissedebiliriz. Akşama doğru saatlerden itibaren ise, gün, toplantılar, görüşmeler, pazarlama faaliyetleri için uygun hale dönüşüyor. İletişime açık olacağız, ilişkilerde uyumu yakalayabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Balık Burcu Milliyet Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konularla ilgili daha fazla çaba gösterebilirsiniz. İşlerinizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Üstlerinizle görüşmeleriniz önem kazanabilir. Hareketli zamanlar içerisindesiniz. İletişimde aktif olacağınız bir gündesiniz. Zihinsel faaliyetleriniz hızlanır. Beklenmedik sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Yakın yerlere yolculuk planlamanız olası.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Bazı şeylerin değmediğini anlaman keyfini kaçırabilir. Bakış açını değiştirmene neden olan gelişmeler yaşayabilirsin.

Balık Burcu Vatan Yorumu

Düşüncelerinizde radikal ve farklı kararlar alacağınız günlerden biri. Bilgilerinizin destek görmesi sizin için önemli. Görüştüğünüz kişilerle önemli fikir alışverişleri içinde olacaksınız. Adımlarınızı dikkatli atmalısınız.

Balık Burcu Sözcü Yorumu

İş görüşmelerinden olumlu ger dönüşler alacağınız bir gündesiniz.

Balık Burcu Takvim Yorumu

BUGÜN sizi yormayacak olan işlere zaman ayırın. Bir dağınıklık hali ve yeteri kadar kendinizi verememe durumu yaşanabilir. Bir işi sonuna kadar götürme riski var.

14 Eylül 2018 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapmanız gereken işlere odaklanacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Sabırlı bir gayret içinde olmak, büyüklerinizin dikkatini çekecek. Patronlarınız, büyükleriniz ve önemsediğiniz kişilerin takdir ve desteğini alabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız değişecek ve karşılaştığınız kişiler hayal gücünüzü uyandıracak. Gecenin ilerleyen saatlerinde size ilham veren konular ile ilgilenebilirsiniz ve ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için bugünün gecesi verimli geçecek.

13 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Gökyüzü maddi olanaklarınızı zorlamamanız için uyarıyor sizleri. Bu konuda baskılar en yakınlarınız tarafından gelse bile dikkatli davranmalı ve kendinizi zora sokacak hiç bir işin yükümlülüğün altına girmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise heyecanlı gelişmeler söz konusu. Kalıcı bir beraberliğe adım atabilir süregelen ilişkinizde 3ncü şahıslardan kaynaklı sorunları tam olarak çözüme kavuşturacak gelişmeler ile sevinebilirsiniz.

12 Eylül, 2018

Sevdikleriniz ile ilgilenirken bu arada kendi ihtiyaçlarınızı unutmayın ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanın. Bazı kayıplar veya ertelenmeler olmuş olabilir ve şimdi bunları telafi etmek için çalışmanız gerekebilir. Aslında sabırlı bir gayret içinde olduğunuz bir dönemdesiniz ve büyükleriniz sizi takdir edecek. Ayrıca duygularınız karışık olsa bile dirayetli ve kuvvetli davranacaksınız ve olayların gelişmesini bekleyeceksiniz. Güçlü ve etkileyici kişilerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için stratejinizi değiştirebilirsiniz.

11 Eylül, 2018

Sabahın erken saatlerinde karmaşık duygular ile uyanabilirsiniz fakat öğlene doğru duygularınız değişecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir. Ayrıca çocuklar, kardeşleriniz, arkadaşlarınız ve yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir. Bu arada dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun. Zihinsel faaliyetinizin hızlandığı bir dönemdesiniz ancak dikkatinizi belirli bir konuya odaklamanız zor olabilir. Pek çok işi bir arada yapmaktan kaçının ve programlı davranmak için özen gösterin.

10 Eylül, 2018

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Evlilik, birlikteliğe dair konular gündeminize gelirken denge ve uyum gibi öncelikleriniz olabilir.

9 Eylül, 2018

Bugün gerçekleşen yeni ay ilişkilerinizde yepyeni bir döneme işaret ediyor. İlişkiniz veya ortaklığınızla ilgili yeni adım ve başlangıçlar söz konusu olabilir. Ayrıca bugün burç değiştiren Venüs ile birlikte uzaklardan, yabancılardan, yolculuklardan yana şanslı bir döneme ilerleyebilirsiniz.

8 Eylül, 2018

Kökünü ilişkilerden, ortak maddi ve manevi paylaşımlardan alan psikolojik baskı ve gerilimi kontrol etmek için çaba sarfetmeniz gerekebilir. Kendinizi oyalayabileceğiniz, sizi ilişkilerden uzak tutan aktiviteler bulmalısınız.

7 Eylül, 2018

Bugünden itibaren Satürn’ün düze dönmesi sosyal çevrenize canlılık kazandırıyor, sizi arkadaşlarınızdan uzak tutmuş olabilecek engelleri geride bırakıyorsunuz.

6 Eylül, 2018

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte eşiniz, sevgiliniz ve ortağınızla aranızda daha sağlıklı, hızlı ve esnek bir iletişim zemini yaratabilir, aranızdaki pek çok soruna çözüm bulabilirsiniz.

5 Eylül, 2018

Keyif aldığınız uğraş ve aktivitelere zaman ayırabilir, sizi mutlu eden işlerle ve hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Eğlenceli konular, sinema, tiyatro, konser gibi sanatsal aktivitelerle gününüzü değerlendirebilirsiniz.

4 Eylül, 2018

Sabah saatlerinde ev ve aileye bağlı konuların ağırlığını hissedebilirsiniz. Öğleden sonra sevdikleriniz ve çocuklarınızla ilgili konular bugün önceliğiniz haline gelebilir. Yüreğiniz şefkat ve merhamet duygularıyla atabilir. Bunu hevesle ve cesurca göstermekten de kaçınmayabilirsiniz.

3 Eylül, 2018

Ev ve aile konuları gündeminizi meşgul ederken geçmişe ait anı ve yaşantıları daha fazla düşünebilirsiniz. Evde zaman geçirmek için uygun bir gün olabilir, kendinizi duygusal açıdan yormadığınıza emin olmalısınız.

2 Eylül, 2018

Ailenizle ilişkiler, görüşmeler önem kazanıyor, anne veya babanızla görüşebilir, aile toplantılarına katılabilir, yuvanızda huzurlu ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Yemek yapmak, evinizle ilgilenmek, dekorasyon yapmak için güzel bir gün olabilir.

1 Eylül, 2018

Yakın çevreniz, komşularınız, iş arkadaşlarınız ve kardeşlerinizle ilgili konular gündeminize gelirken iletişime, ziyaret ve görüşmelere daha çok zaman ayırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here