Ana Sayfa Burç Balık Burcu Balık Burcu 17 – 23 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Balık Burcu 17 – 23 Eylül Haftalık Burç Yorumları

0

Balık Burcu 17 – 23 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Balık burçları için bu dönem biraz daha zihinsel farkındalık dönemi. Kendinizde değiştirmek istediğiniz noktaları tespit etmek için güzel bir süreçtir. Yalnız elbette 8. ev krizleri ilişkilendiren bir alan olduğundan, iletişim krizlerini yönetmeniz gerekebilir bol bol.

Hafta boyunca Mars ile Uranüs arasında da gergin bir görünüm oluşacak. Balık burçları; şu sıralar hayat sizin kontrolünüzün dışında. Çok fazla olay sizi sınava tutuyor olabilir. Vermeniz gereken tepkileri verememekten dolayı, özellikle kendinize çok fazla kızıyor ve haksızlık ediyor olabilirsiniz.

Balık burçları genel olarak sağlığınıza da dikkat etmenizde fayda var, özellikle ateşli hastalıklara. Cesaret gerektiren durumlarda yeteri kadar kendinizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz.

Sürekli bir uyku hali, hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Maddi konularda akla hayale gelmeyecek, sürpriz harcamalar ortaya çıkabilir. Değerli eşyalarınıza dikkat edin, çaldırmayın, kaybetmeyin.

Balık’lar Merkür’ün Terazi sürecinde krediler, burslar, primler, ortaklaşa kazançlarla elde edilen gelirler, miraslar ön planda olabilecektir. Özellikle Merkür sayesinde 10 Ekim’e kadar bu konularla ilgili sözleşmeler, anlaşmalar, imza gerektiren koşullar gündeme gelebilir. Krediler için araştırmalar yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here