Baby Face Beauty Cilt Bakımı

3

Cilt bakımı günümüz kadınlarının en çok önem verdikleri konuların başında geliyor. Çeşitli lazer yöntemleri ile uygulanan bir cilt bakım paketidir. Bu yöntem ile ciltteki sorunlu bölgeye lazer yardımı ile ciltteki probleme göre oluşturulan-seçilen A vitamini, C vitamini, Tranexamicacid; Resveratrol, kök hücre içeren nano partiküküllü Lasemd ampulleri yedirilmektedir. Tedavi süreci genelde 10-15 dakika sürmekte, ağrı duyulmamakta(uygulama yapan kişinin profesyonelliğine ve cihaza bağlı!), ufak kızarıklıklar dışında yan etki görülmemektedir.

Baby Face Beauty Cilt Bakımı yaptıran gerçek kullanıcı yorumları:

1) Ben yaptırdım. Gözeneklerim için çok büyüklerdi başladığımızda birde yüzümde izler vardı. Gözenekler küçüldü izlerde müthiş ilerleme oldu. Çok memnun kaldım baby face beuty cilt bakımından. En önemlisi de kısa sürmesi ve etkili olması. Tekrar gideceğim düğünüme yakın.

2)Çok etkili bir cihaz zaten güzel sonuçları ben de gördüm.

3)Dün yaptırdım ve bu sabah uyandığımda cildim inanılmaz canlıydı. Toparlanma ve sıkılaşma var, gözenekler küçülmüş.

4)4. seansımı yaptırıcam şimdi. Çok memnun kaldım. Güneş lekelerimde ciddi azalma oldu. Gözeneklerimde çok etki etti ve cildim bayağı canlandı. Fiyatları piyasaya göre gayet normal tavsiye ederim.

5) Tek sean 1200 tl civarı fiyat veriliyor.

6) Dün yaptırdım cildim tertemiz oldu canlandı devamı için de randevu aldım.

Yan etkisi var mı?

Uygulama yapan kliniğe, cihaza ve doktora çok bağlı bir yöntemdir. iyi bir tercih yapmanız gerekir. Cilt tedavilerini mutlaka doktorlara yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. ya da alanında uzman klinikleri tercih etmelisiniz.

Kaç seans uygulanır?

Cildinizdeki problemin durumuna göre karar veriliyor.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here