Avene Tolerance Extreme Lait Temizleme Sütü

[dropcap]K[/dropcap]adınların cilt güzelliği için kullandığı birçok farklı ürün var. Bu yazımda Avene Tolerance Extreme Lait Nettoyant Cleasing Lotion temizleme sütü hakkındaki gerçek kullanıcı yorumumu sizlerle paylaşacağım.

Ben 30’lu yaşlarında bir kadınım. Cildim oldukça hassas. Alerjik bir yapıya sahip. En ufak farklı kimyasallara hemen tepki verebiliyor. Bu nedenle her ürünü cildim için kullanamıyorum. Bu konuda oldukça zorluklar çekiyorum.

Cildiye doktoruna gittiğimde, doktorum cildimin hassas ve alerjik bir yapıya sahip olduğunu söyledi. Alerjik ciltler için hangi temizleme ürününü kullanmam gerekir? sorusuna ise, Avene markasının birçok ürünü ile bu kreme beni yönlendirdi. İçinde 0% koruyucu,% 0 paraben,% 0 emülgatör,% 0 koku,% 0 alkol,% 0 yüzey aktif maddeler bulunmakta; yani yok : )

Avene Tolerance Extreme Lait Nettoyant Cleasing Lotion bir yüz temizleme sütüdür. İçinde termal su katkısı bulunmaktadır. Fiyatı 60 TL civarında dolaşmakta. İnternette daha ucuza da bulabilirsiniz. Kremin içinde koruyucu, parfüm ve tensiyo aktif maddesi bulunmuyor. Tanıtıma arar verip kullanıcı yorumuna geçmek istiyorum.

Avene Tolerance Extreme Lait Temizleme Sütü Kullanıcı Yorumu

Yukarıda belirtiğim gibi benim cildim hassas, alerjik ve kuru bir yapıya sahip. Bu yapıdaki ciltler için Avene markasında çözüm grubu Tolerance Extreme grubu. Bu yazımda bahsettiğim Lait Nettoyant Cleasing Lotion ise temizleme sütü olarak kullanılıyor.

Ürünün kokusu ve dokusu oldukça yumuşak. Kimyasal bir madde gibi hissetmiyorsunuz. İçeriğindeki özel termal su karışımı, kremin doku üzerindeki hissini oldukça yumuşatıyor.

Temizleme sütü ile cildimi temizlediğimde, cildimdeki yanma ve tahriş hissinin azaldığını gözlemledim. Cildim daha mat ve sağlıklı bir görünüme kavuştu. Üstelik diğer kimyasalların tahriş oluşturan etkilerini gözlemlemedim.

Düzenli kullanımda cildimdeki hassasiyet, gerginlik, kızarıklı ve alerjiye yatkınlıkta azalma olduğunu söyleyebilirim. Fakat uzun süre kullanım devam ederse bu etkilerde azalma ve etkisiz kalma gibi bir durum var gibi oldu. Bu durum bana özel olabilir.

Avene temizleme sütünün cildimi temizlerken nemlendirdiğini de eklemeliyim.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Yukarıdaki ürünü de içeren hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

Avene Tolerance Extreme Lait Temizleme Sütüile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

[dropcap]K[/dropcap]adınların cilt güzelliği için kullandığı birçok farklı ürün var. Bu yazımda Avene Tolerance Extreme Lait Nettoyant Cleasing Lotion temizleme sütü hakkındaki gerçek kullanıcı yorumumu sizlerle paylaşacağım. Ben 30'lu yaşlarında bir kadınım. Cildim oldukça hassas. Alerjik bir yapıya sahip. En ufak farklı kimyasallara hemen tepki verebiliyor. Bu nedenle her ürünü cildim için kullanamıyorum. Bu konuda oldukça zorluklar çekiyorum. Cildiye doktoruna gittiğimde, doktorum cildimin hassas ve alerjik bir yapıya sahip olduğunu söyledi. Alerjik ciltler için hangi temizleme ürününü kullanmam gerekir? sorusuna ise, Avene markasının birçok ürünü ile bu kreme beni yönlendirdi. İçinde 0% koruyucu,% 0 paraben,% 0 emülgatör,% 0 koku,% 0 alkol,% 0…

Avene Tolerance Extreme Lait Temizleme Sütü

Temizlik
Vaad Ettikleri
Fiyat
User Rating: 4.6 ( 1 votes)

Yazar: Ayşe DİKMEN

Merhaba 1yorum.com sitesine yorumlarınızı yazabilir aklınızdaki soruları sorabilir ve bizimle paylaşmak istediğiniz ne varsa bize yazabilirsiniz.

5 thoughts on “Avene Tolerance Extreme Lait Temizleme Sütü

  irem ak

  (Kasım 28, 2017 - 5:00 pm)

  Ben şahsen yüz güzelliğim için bir çok ürün kullanmaktayım, kullandığım ürünler arasına bu ürünüde kattım bakalım bir süre kullanıp performansına karar vereceğim.

  Ayşenur aras

  (Şubat 17, 2018 - 11:58 pm)

  Merhaba ben karma olan cildim için yanlışıkla avene’nin extreme tolerance lait yani bahsettiğiniz temizleme sütünü aldım ama cildim için uygun olmadığını farkettim kuru ciltler için uygunmuş. Elimde kaldı 1 hafta oldu alalı 3 sefer kullandım. Eczaneden aldım fişi kutusu duruyor. Ben 71 tl ye aldım. 50 tl ye veya size uyan fiyata almak ister misiniz ? Çöpe gitmesin öğrenciyim hemde param ziyan olmasın istedim. Dönerseniz sevinirim. Teşekkürler.

   Ayşe DİKMEN

   (Mart 2, 2018 - 12:53 am)

   Tatlım benim işimi görmez. Ama ilgilenen olursa sana yorum yazar ve ulaşır.

  Dila Umut

  (Mart 7, 2018 - 1:52 am)

  Yeni kullanmaya başladığım bir üründür. Şu an için üründen memnunum gayet etkili.

  Özgül Koçak

  (Mart 24, 2018 - 2:54 am)

  Bİr süredir kullanmaya devam ediyorum çok iyi bir ürün kullanacaklar çekinmeden alabilirler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir