Aslan Burcu Yorumu

0

Günlük Aslan Burcu Yorumu


21 Eylül 2018 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler farklı boyutlar kazanacak. Eğlenceli ortamlar ve sevdiğiniz konular ile ilgilenecek ve böylece karmaşık düşüncelerden uzaklaşacaksınız. Çevre gezilerine çıkabilir, şimdiye kadar görmediğiniz ve bilmediğiniz yerleri keşfedebilirsiniz. Farklı kültürlerin yaşam tarzlarını gözlemleyip kendi yaşantınıza uyarlayabilirsiniz. Güzellik, gençlik ve sağlık konuları ile ilgilenebilir, kendinize özel bakım uygulayabilirsiniz. Bugün hareketli bir gün geçirecek ve sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz.

Koç Burcu Genel Durum

Sonunda yıldızların olumlu konumları yatırım ve alımlar konusunda size destek olacak. Yakın bir arkadaşınız, sizi cazibesiyle büyüleyecek bir kişiyle tanıştıracak. Direk sorular sormaktan kaçınmaya çalışın ve kibar olun.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Tavsiyelerinizi daha da değerli hale getirecek olan netliğinize dayanarak sorunları kavrayabilecek ve kavramları iyi bir şekilde özümseyebileceksiniz. Yıldızlar ikinci dekantta doğanlara aceleci harcamalardan kaçınmalarını öneriyor. Dolandırılabilir ve borca girebilirsiniz.

Koç Burcu Hurriyet Yorumu

(21 Mart – 20 Nisan)Önümüzdeki üç hafta boyunca Yay burcunda olan Merkür, ilerlemek istediğiniz konularda daha iyi planlar yapmanızı, yeni eğitimler almanızı veya entellektüel, spritüel ya da edebi anlamda yeni şeyler öğrenmenizi kolaylaştırabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Uyurgezerlik ruh hali içerisinde olabileceğimiz kafa karışıklıklarına, yoğun hayallere, belirsizliklere veya dalgınlıklara açık bir gecenin ardından, öğle sonrası saatler hariç, aynı ruh halinde bir gün geçirebilir, kafamızdaki şüpheler, hayaller veya soru işaretleriyle dolaşabiliriz, eğer halsiz olmazsak tabii? Bu akşam Merkür Yay burcuna geçiyor daha yüksek idealler peşinde olabiliriz. Yabancılarla ilişkiler, uluslararası işler, ideolojiler, fanatik fikirler, inanç sistemleri sıklıkla karşılaşacağımız konular olabilir 10 Aralık’a kadar. Bu esnada, fikirlerimizi konusunda ısrarcı olmamız ilişkilerde sorun yaratabilir veya fanatik fikirleri olan kişiler nedeniyle problemler yaşanabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Koç Burcu Milliyet Yorumu

Bugün yakın çevreniz ve arkadaşlarınızla ile ilgili konular gündeminize gelebilir. İletişiminizin hızlandığı ve akıcı olduğu zamanlar içerisindesiniz. Sözlerinizde sivri dilli olmanız mümkün. Biraz daha esnek olmanız olası krizlerin çıkmasını önleyebilir. Beklemediğiniz haberleri alabilirsiniz. Sosyal çevreniz ile organizasyonlar yapmanız olası.

Koç Burcu Sabah Yorumu

Bugün, karışık düşünceler içindesin. Hızlı düşünmen gereken konular var. Fikirlerini değiştirecek konuların içinde kalabilirsin.

Koç Burcu Vatan Yorumu

Bugün parasal değerlerinizi gözden geçirmek isteyeceksiniz. İçinizdeki kuşkular yüzünden yaptığınız işten zevk almayabilirsiniz. Güven kelimesine gün içinde her şeyden çok daha fazla ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz.

Koç Burcu Sözcü Yorumu

Haftanın son iş günü aykırı, orijinal, farklı, değişik fikirlere açıksınız. Farklı fikirler ortaya atıp, zihni yüksek enerjiyle çalıştırma potansiyeli olan bir gün.

Koç Burcu Takvim Yorumu

Terfi edebilirsiniz. En çok ticaret sektöründe çalışanlar bu şanslı etkiden faydalanacak.


18 Eylül 2018 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ani değişiklikler ve sürpriz gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Özgür kişiler ve değişik davranışlardan etkilenebilirsiniz. Elektrikli aletler, bilgisayar ve cep telefonları ile ilgili hesapta olmayan sorunlar ve karışıklıklar çıkabilir. Bu arada skandal haberler ve skandallar dikkatinizi çekecek. Arkadaşlarınızın, çocuklarınızın veya kardeşlerinizin yaşadığı olaylardan etkilenebilir ve düşüncelerinizi değiştirebilirsiniz. Tartışmalardan uzak durun. İddiacı ve inatçı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Ölüm, ölüm ötesi ve bilinmeyen konuları araştırmak fikirlerinizi tamamen değiştirebilir.

Koç Burcu Genel Durum

Yaratıcı doğanız isteklerinize gölge düşürmeye çalışanların üstesinden geleceğinizin bir göstergesi olacak. Yine de çok ileriye gitmeyin. Sevgilinize karşı dikkatli davranacaksınız ve size karşı samimiyetini anlamak için birçok soru soracaksınız. Dikkatli olun; o da sizinle aynı şekilde davranabilir.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni bir sayfa açmanıza yardım edecek. Gezegenler size yeni fikirler verecek. Harekete geçmek için doğru anı bulmak için sezgiye ihtiyacınız var. Eğer üçüncü dekantta doğanlardansanız yıldızlar size tümüyle farklı bir mesleki hayatın temelini oluşturabilir. En iyi fırsatları kaçırmamaya bakın.

Koç Burcu Hurriyet Yorumu

(21 Mart – 20 Nisan)Çok net, nazik ya da anlayışlı bir ortam olmasa bile, içinde fırsatları barındıran bir atmosferdesiniz. Dolayısıyla, bazı iş, plan veya ilişkileri bozmamak ya da ilerlemesini sağlamak için, insanlara yapacakları şeyleri söylemek yerine, onların da fikirlerini almanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sezgilerimize güvenebileceğimiz bir gündeyiz. İş hayatımızda veya bizim için önemli işlerimizde en zor kararları dahi hızla alabiliriz. Önemli görüşmeler, konuşmalar ya da yazışmalar yapmak için de güzel günlerdeyiz. Hümanist tavırlar, sosyalleşme, farklı şeyler deneme isteği, öneriler, tavsiyeler ön plana çıkabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Koç Burcu Milliyet Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz işlerinizde rahat ilerleyeceksiniz. Üstlerinizle iletişiminizde kendinizi çok daha iyi ifade edebileceksiniz. Yapmış olduğunuz planlarınızı rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Ev ve aile konuları ile ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Bu konuda fevri davranışlar sergilememeniz huzurunuz açısından yararlı olacak.

Koç Burcu Sabah Yorumu

Aile içinde yaşanan bir anlaşmazlığı çözeceksin. Fikirlerin değer görüyor. Güne olumlu duygularla başlayacaksın.

Koç Burcu Vatan Yorumu

Kendi benliğinizle baş başa kalıp çevre koşullarının yarattığı zoraki ortamlardan uzak kalmak istiyorsunuz. Bu tür ruh halini gündeme getiren nedenleri düşünerek bilinçli bir şekilde olaya farklı yaklaşıyorsunuz.

Koç Burcu Sözcü Yorumu

Haftanın ilk yarısını ailenize ve sevdiklerinize ayırın. Zira sizi çok özledikleri için bundan mutlu olurlar.

Koç Burcu Takvim Yorumu

İş görüşmelerinden olumlu geri dönüşler alacağınız bir gündesiniz. Yetenekleriniz takdir ve ilgi görecek.


17 Eylül 2018 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne heyecanlı ve keyifli başlayacaksınız. Olaylara bakış açınız değişiyor. Saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve yaşadıklarınıza daha detaylı bakabilirsiniz. Bu arada farkına varacağınız bazı ayrıntılardan çok etkilenebilir ve takılı kalabilirsiniz. Olayları çok fazla büyütmeyin ve farkına vardığınız için kendinizi şanslı hissedin. Zaten düşünceleriniz değişmeye başlıyor. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar hayata bakış açınızı değiştirecek. Çocukların davranışlarından etkilenebilir ve yaratıcı çözümler bulabilirsiniz. Daha olumlu ve uzlaştırıcı bir biçimde davranmaya başlıyorsunuz.

Aslan Burcu Genel Durum

Düşündüğünüzden daha fazla kazanacaksınız ve sonunda kendinize bir şey alabileceğiniz için mutlu olacaksınız. Sakıncalı düşüncelerle kendinizi bunaltacak ve bu durumu sizi ihmal ettiğini düşündüğünüz partnerinizden intikam almak için kullanacaksınız.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Hedeflerinizi diğerlerine ne kadar garip de görünse kararlılıkla izleyin. Yıldızların yardımıyla sonunda haklı olduğunuzu ispatlayabileceksiniz. Yıldızlar ilk dekantta doğanlara tüm çabalarını ortaya koymayı tavsiye ediyor. Bugün çok üretken ve isabetli olacaksınız. Mümkün olduğunca istifade edin.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

(23 Temmuz – 23 Ağustos)İkili ilişkilerinizde, iş birliklerinizde veya ortaklıklarınızda daha rahat hareket etmenizi veya daha özgür hissetmenizi sağlayacak fırsatlar söz konusu olabilir. Günlük burç Geçmişe körü körüne bağlı kalıp, fırsatları kaçırma eğiliminde olabilirsiniz. Dikkat! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabahın erken saatlerinde üzerimizde bir baskı, belli belirsiz bir gerilim hissedebiliriz. Tepkisel tavırlar içerisine girebiliriz. Öğle sonrası saatlerde ise, daha keyifliyiz, kendimizi iyi hissedebiliriz. Akşama doğru saatlerden itibaren ise, gün, toplantılar, görüşmeler, pazarlama faaliyetleri için uygun hale dönüşüyor. İletişime açık olacağız, ilişkilerde uyumu yakalayabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz işlerinizde daha planlı hareket etmeye özen gösterebilirsiniz. Sizin için ön planda olmak ve başarmak çok değerlidir. İlgilendiğiniz konulara yaratıcılığınızı katmanız mümkün. Kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz bir gündesiniz. Sevdiklerinizle program yapmak size iyi gelecek. Hobileriniz için harcama yapabilirsiniz.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Yaşam alanını değiştirmek istiyorsun. Evinle ilgili değişiklik yapabilirsin. Ailenle ortak akıl yürütebilirsiniz.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Enerjinizi yaratıcılığınızla olumlu bir şeklide birleştirebiliyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda karşı tarafı ikna etmeniz kolaylaşacak. Sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin desteği sayesinde bazı çalışmalara gireceksiniz.

Aslan Burcu Sözcü Yorumu

Bugün Yay burcunda öğlene kadar boşlukta kalan Ay, sizi arkadaşlarınızla bol iletişime sokacak.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

İSTEKLERİNİZİ gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilir ve sabırsızlık hissedebilirsiniz. Alacağınız teklifler sizi heyecanlandıracak. Şanslı bir dönem yaklaşıyor

14 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Bugün karşılaştığınız olaylar size babanız ile yaşadığınız olayları hatırlatabilir. Anne ile baba arasında yaşanan olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Bu arada dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz. Planlarınızı ve projelerinizi gözden geçirebilirsiniz. Fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz ve kendinizi göstermek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Yeni atılımlar yapmak ve yeni bir şeye başlamak için isteğiniz yükselecek. Üstelik hoş fırsatlar karşınıza çıkabilir. Sizin için hareketli bir gün ve hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek

13 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Gökyüzü ticari konularda şansınızın oldukça yüksek olduğunu vurgulamakta. Bugün önemli iş birlikleri sayesinde alım satımlardan gelirlerinizi yükseltebilirsiniz. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizin desteği sevgisi kendinizi güçlü hissedip kendinize dahi itiraf edemediğiniz korkularınızdan uzaklaştıracak sizleri.

12 Eylül, 2018

Sürprizlerden etkilenebilirsiniz ve olaylar beklediğinizden çok farklı gelişebilir. Ancak makul olmalı ve hırslı bir tavır içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Bugün arkadaşlarınız ile bulaşabilir ve keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat saygın çevreler ve özellikle sizin saygı duyduğunuz kişilerin desteğini alacaksınız ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular hissedeceksiniz ve hoş teklifler ile karşılaşacaksınız.

11 Eylül, 2018

Güne keyifli başlayacaksınız ve günün ilk yarısı sizin için hareketli geçecek. Sevdiğiniz ile ilgili karmaşık duygularınız olabilir fakat bunun üzerinde fazla durmayacaksınız ve dikkatinizi kendi isteklerinize odaklayacaksınız. Sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz. Yabancılar ile kuracağınız ilişkiler hayata bakış açınızı değiştirmenize yardımcı olabilir ve olaylara çok daha farklı açılardan bakabilirsiniz. İlişkilerinizi sorgulayabilirsiniz ve özellikle yakınlarınızın yaşadığı ilişkiler duygularınızın derinleşmesine neden olabilir.

10 Eylül, 2018

Maddi konular gündeme gelirken sahip olduklarınızı en iyi şekilde değerlendirmek isteyebilir, imkan ve kaynaklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Harcama ve alışverişler söz konusu olabilir.

9 Eylül, 2018

Bugün gerçekleşen yeni ay maddi alanda yeni başlangıçlara işaret ediyor. Yeni bir iş veya kazanç kapınız olabilir. Ayrıca bugün burç değiştiren Venüs ile birlikte yuvanızda kendinizi daha rahat ve huzurlu hissedeceğiniz bir döneme adım atabilirsiniz.

8 Eylül, 2018

İletişimin kolayca elektriklenebileceği bir gündesiniz. Sözleriniz, konuşmalarınız bugün her zamankinden biraz daha farklı ve agresif algılanabilir. Kısa yolculuk ve görüşmelerle ilgili temkinli davranmalısınız.

7 Eylül, 2018

Bugünden itibaren Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte gündelik yaşamınıza, çalışma ortamınıza biraz daha düzen, disiplin ve organizasyon getirebilirsiniz.

6 Eylül, 2018

Bugünden itibaren Merkür’ün burç değiştirmesi iş anlaşmalarınıza hız kazandırabilir, iş görüşme ve ziyaretlerinizi artırabilir. Zihinsel olarak maddi konulara daha odaklı olabilirsiniz.

5 Eylül, 2018

Bugün dağınıklık, ihmal, dalgınlık ve unutkanlığa her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gereken bir gün olabilir. Güneş ve Ay burçlarının uyumu sakin, dengeli, hafif bir gün geçirmenizi ve hayatı akışta karşılamanızı kolaylaştırabilir.

4 Eylül, 2018

Mistik, spiritüel konulara, maneviyata ilgili duyabilir, bu konuların içinde olan diğer kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Hayatı akışına bırakmak, şefkat ve merhamet gibi duygusal yönlerinizi çok daha fazla ortaya çıkarabilir.

3 Eylül, 2018

Sosyal açıdan aktif bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirebilir, ortak düşünce ve fikirlerinizi tartışabilirsiniz, ortak hareket edebilirsiniz.

2 Eylül, 2018

Sosyal bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, keyifli ortamlar ve sohbetler içinde yerinizi alabilirsiniz. Geleceğe daha poziti ve ılımlı duygularla bakabilirsiniz. Sosyal organizasyonlara, toplantı ve davetlere katılabilirsiniz, keyifli bir gün olabilir.

1 Eylül, 2018

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminizde olabilir. Hedeflerinize odaklanmakta zorlanmayabilirsiniz. Organizasyon becerilerinizi gösterebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here