Aslan Burcu Yorumu

0

Günlük Aslan Burcu Yorumu

13 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Gökyüzü ticari konularda şansınızın oldukça yüksek olduğunu vurgulamakta. Bugün önemli iş birlikleri sayesinde alım satımlardan gelirlerinizi yükseltebilirsiniz. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizin desteği sevgisi kendinizi güçlü hissedip kendinize dahi itiraf edemediğiniz korkularınızdan uzaklaştıracak sizleri.

12 Eylül, 2018

Sürprizlerden etkilenebilirsiniz ve olaylar beklediğinizden çok farklı gelişebilir. Ancak makul olmalı ve hırslı bir tavır içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Bugün arkadaşlarınız ile bulaşabilir ve keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat saygın çevreler ve özellikle sizin saygı duyduğunuz kişilerin desteğini alacaksınız ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular hissedeceksiniz ve hoş teklifler ile karşılaşacaksınız.

11 Eylül, 2018

Güne keyifli başlayacaksınız ve günün ilk yarısı sizin için hareketli geçecek. Sevdiğiniz ile ilgili karmaşık duygularınız olabilir fakat bunun üzerinde fazla durmayacaksınız ve dikkatinizi kendi isteklerinize odaklayacaksınız. Sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz. Yabancılar ile kuracağınız ilişkiler hayata bakış açınızı değiştirmenize yardımcı olabilir ve olaylara çok daha farklı açılardan bakabilirsiniz. İlişkilerinizi sorgulayabilirsiniz ve özellikle yakınlarınızın yaşadığı ilişkiler duygularınızın derinleşmesine neden olabilir.

10 Eylül, 2018

Maddi konular gündeme gelirken sahip olduklarınızı en iyi şekilde değerlendirmek isteyebilir, imkan ve kaynaklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Harcama ve alışverişler söz konusu olabilir.

9 Eylül, 2018

Bugün gerçekleşen yeni ay maddi alanda yeni başlangıçlara işaret ediyor. Yeni bir iş veya kazanç kapınız olabilir. Ayrıca bugün burç değiştiren Venüs ile birlikte yuvanızda kendinizi daha rahat ve huzurlu hissedeceğiniz bir döneme adım atabilirsiniz.

8 Eylül, 2018

İletişimin kolayca elektriklenebileceği bir gündesiniz. Sözleriniz, konuşmalarınız bugün her zamankinden biraz daha farklı ve agresif algılanabilir. Kısa yolculuk ve görüşmelerle ilgili temkinli davranmalısınız.

7 Eylül, 2018

Bugünden itibaren Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte gündelik yaşamınıza, çalışma ortamınıza biraz daha düzen, disiplin ve organizasyon getirebilirsiniz.

6 Eylül, 2018

Bugünden itibaren Merkür’ün burç değiştirmesi iş anlaşmalarınıza hız kazandırabilir, iş görüşme ve ziyaretlerinizi artırabilir. Zihinsel olarak maddi konulara daha odaklı olabilirsiniz.

5 Eylül, 2018

Bugün dağınıklık, ihmal, dalgınlık ve unutkanlığa her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gereken bir gün olabilir. Güneş ve Ay burçlarının uyumu sakin, dengeli, hafif bir gün geçirmenizi ve hayatı akışta karşılamanızı kolaylaştırabilir.

4 Eylül, 2018

Mistik, spiritüel konulara, maneviyata ilgili duyabilir, bu konuların içinde olan diğer kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Hayatı akışına bırakmak, şefkat ve merhamet gibi duygusal yönlerinizi çok daha fazla ortaya çıkarabilir.

3 Eylül, 2018

Sosyal açıdan aktif bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirebilir, ortak düşünce ve fikirlerinizi tartışabilirsiniz, ortak hareket edebilirsiniz.

2 Eylül, 2018

Sosyal bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, keyifli ortamlar ve sohbetler içinde yerinizi alabilirsiniz. Geleceğe daha poziti ve ılımlı duygularla bakabilirsiniz. Sosyal organizasyonlara, toplantı ve davetlere katılabilirsiniz, keyifli bir gün olabilir.

1 Eylül, 2018

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminizde olabilir. Hedeflerinize odaklanmakta zorlanmayabilirsiniz. Organizasyon becerilerinizi gösterebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here