Arzum AR1032 Shake’N Take Kişisel Blender Yorumları

0
Arzum AR1032 Shake’N Take Kişisel Blender yorumları

Arzum AR1032 Shake’N Take Kişisel Blender, “sağlıklı yaşamak için sağlıklı beslenme” düşüncesini felsefe haline getirmiş kişiler için harika bir ürün olarak dikkat çekiyor. Bu ürünü satın almadan önce kafanızdaki soru işaretlerini kaldırmak için Arzum AR1032 Shake’N Take Kişisel Blender yorumları yazımızı hazırladık. Öncelikle ürünün detaylı bir incelemesini yapacağız ve ardından ürünü satın alıp kullanan gerçek kullanıcı yorumlarına yer vereceğiz.

Arzum AR1032 Shake’N Take Kişisel Blender İnceleme

Arzum AR1032 Shake’N Take’in ilk bakışta fark edeceğiniz en önemli özelliği, haznesinin taşınabilir olması olacaktır. Ürünü kullanarak doğradığınız ve öğüttüğünüz gıda karışımını haznesini yerinden çıkartıp çantanıza atarak dilediğiniz yere taşıyabiliyorsunuz. Taşınabilir hazneleri oldukça kaliteli ve sağlam bir plastikten üretildiği için kırılır mı, ezilir mi, çizilir mi gibi endişeler yaşamıyorsunuz.

Arzum AR1032 Shake’N Take ile ister meyve veya sebze, isterseniz de bunlarla birlikte ceviz, fındık gibi kuruyemişleri bir arada karıştırabiliyorsunuz. Hatta mandalina, limon veya üzüm gibi çekirdekli olabilecek meyveleri, çekirdekleriyle birlikte öğütebiliyor ve bu gıdaların sunduğu vitaminlerden en üst düzeyde yararlanabileceğiniz bir karışım elde edebiliyorsunuz.

Ayrıca meyve parçalarına buz küpleri de ekleyerek, yaz mevsiminin serinletici bir lezzeti olan Frappuccino da yapabiliyorsunuz.

İçine attığınız gıdaları bir dakikadan az bir sürede krem kıvamına getirmesi, bir egzersiz sonrası kaybedilen enerjiyi hızlı ve kolay bir şekilde kazanmanıza olanak sağlıyor.

Ürünün tüm parçaları yüksek ısıya dayanıklı olduğu için bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Bu da kullanım sonrası temizleme işini oldukça kolay bir hale getiriyor.

Kullanım sırasında haznelerini ağzına kadar doldurmamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü öğütülmeyen parçalar en yukarıda sıkışabiliyor. Ancak biraz çalkalayınca katı parçalar aşağı doğru iniyor ve bu şekilde öğütebiliyorsunuz.

Meyve suyu yapımı için hızlı bir kullanım özelliği bulunmuyor. Ancak bir çeşit meyveyi öğüttükten sonra süzerek meyve suyu da elde edebiliyorsunuz.

İlk kullanımda bir miktar plastik kokusu alırsanız endişelenmeyin. Çünkü fabrikadan çıktıktan sonra ilk kez kullanılan tüm plastik ürünlerde bu konunun oluşması neredeyse kaçınılmazdır. Sonraki kullanımlarınızda kokunun olmadığını göreceksiniz.

Arzum AR1032 Shake’N Take Kişisel Blender Yorumları

H.T. (Ankara)

“Ürünü çok fazla araştırarak ve yorum okuyarak aldım. Katı meyve-sebze-kuruyemiş parçalama işini mutlaka içine bir miktar sıvı (su, süt, yoğurt) koyarak yapmalısınız. Yoksa makine epey zorlanıyor ve hakkını vermiyor. İlk kullanımda plastik kokusu oldu ama sonraki kullanımlarda süreyi daha kısa tuttuğumda bu kokuyu almadım.  Şu an mevsim çok uygun olmadığından Frappuccino denemedim ama yazın Starbucks aratmayacak tatlar hazırlayacağıma eminim. Ekteki fotoda siyah üzüm, elma vb. çekirdekleriyle beraber öğüttüm, oldukça güzel oldu. Kafasında soru işareti olanlar düşünmeden alsın derim, çünkü neden daha önce almamışım dedirtti bana. İki ayrı saklama matarası olması da büyük avantaj. Kullanılan materyaller oldukça dayanıklı ve kaliteli. Seviliyorsun ARZUM 💜💜💜

Ö.S. (Trabzon)

“Taşınabilir hazneleri kaliteli plastikten yapılmış ve ürün gayet başarılı. Negatif yorumları okuyunca tereddüt etmiştim ama ne plastik kokusu ne de kilitlenme yaşamadım sadece biraz sallanıyor tek elinizle desteklemeniz gerekiyor işlem süresince. (Resimdeki karışımda çikolata parçacıkları, süt, ceviz ve ayva var. Sorunsuz çekti hepsini de.)”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here