Alf BT-122 Steam Force Multi Buharlı Temizleyici Yorumları

0
Alf BT-122 Steam Force Multi Buharlı Temizleyici Yorumları

Alf BT-122 Steam Force Multi Buharlı Temizleyici, özellikle kimyasal temizleyiciler kullanmadan ev temizliği yapmak isteyen bebek sahibi aileler için mükemmel bir ürün. Alf BT-122 Steam Force Multi Buharlı Temizleyici yorumları, bu ürünü satın almayı düşünen ve kafasında soru işareti olan kişiler için yol gösterici olacaktır.

Alf BT-122 Steam Force Multi Buharlı Temizleyici İnceleme

Buharlı temizlik, isteyen hijyeni sağlamak için buhar kullanılması temeline dayanıyor. Kullanım alanları arasında zemin temizliği, kalorifer petek aralarının temizliği, yağlı ocak ve mutfak tezgahı temizliği gibi evsel kirlerin temizlenmesi yer alıyor. Alf BT-122 Steam Force Multi Buharlı Temizleyici, sayılan bu bölgelerin temizliğini içinizde şüphe kalmayacak şekilde profesyonel olarak temizliyor. Yalnızca buhar ve kimyasal içermeyen Crystalin Dezenfektan’ın gücü ile evinizdeki lekeler, mikropla ve kimyasal parçacıklar gibi zararlı maddelerden kurtulmuş oluyorsunuz.

5 bar buhar gücüne sahip olan ürün, en zorlayıcı yağ lekelerini, zeminde kullanılan döşeme malzemelerinin aralarını, fayansları ve aklınıza gelebilecek daha birçok bölgeyi mükemmel şekilde temizleme yeteneğine sahip.

Ürünün 1.2 litrelik su kapasitesine sahip olan haznesi, yaklaşık 100 metrekarelik bir evin tamamını temizlemek için fazlasıyla yeterli oluyor.

4 metre kablo uzunluğu olan ürün, yalnızca iki kez priz değiştirerek 3+1 bir evi tamamen dolaşabiliyor.

Ürün kutusundan küçük fırçalar, ince uçlu detay ağızlığı, çıkması zor olan lekeler için bıçak paleti ve pencere temizleyici gibi bir evde temizlenmeye ihtiyaç duyulan tüm bölgelerde kullanılabilecek aparatlar çıkıyor.

Alf BT-122 Steam Force Multi Buharlı Temizleyici ile ilgili incelememizi yaptıktan sonra, ürün hakkındaki gerçek kullanıcı yorumlarına göz atma vakti geldi.

Aşağıdaki yorumlar, ürünü çeşitli e-ticaret sitelerinden satın alan ve kullanan gerçek kullanıcılara aittir.

Alf BT-122 Steam Force Multi Buharlı Temizleyici Yorumlar

Gülay Y. (Bursa)

“Üründen fazlasıyla memnunum. Parkeleri, banyo gibi zeminleri iz bırakmadan dezenfekte ediyor. Halı, koltuk, duvarlar, dolaplar, ocak, yatak, petek araları ve daha birçok temizleme alanı var. İyi ki almışım. Bu fiyata bu performans çok iyi. Muadillerine göre aynı özellikteki farklı bir marka 1500 TL iken, bu ürünün fiyatı gerçekten çok iyi dedirtiyor. Kesinlikle tavsiye ederim.”

Ayşegül Ü. (Ankara)

“Daha önce çok yüksek bir fiyata alıp iade ettiğim ürünler neredeyse aynı işleve sahip. Dibi süt yanığı tutmuş tencereyi bile saniyeler içerisinde deterjan kullanmadan temizledim. Bence hiçbir deterjan ile bu kadar sağlıklı bir temizlik yapılamaz. Çok severek kullanıyorum.”

Güngör A. (Kocaeli)

“Kullanımı gayet kolay ve hızlı. 4 metre kendi kablosu var. 1 tank dolusu su ile çok rahat bir şekilde 3+1 ev buharlı temizlenebiliyor. Şüphe tereddüt etmeden alabilirsiniz. Emekleyen bebeğim olduğu için aldım memnunum.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here