Akrep Burcu Yorumu

0

Günlük Akrep Burcu Yorumu


21 Eylül 2018 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal açıdan dalgalandığınız bir gün. Sevdiğinizin ilgisi ve sıcak davranışları sizi rahatlatacak. Kalabalık ortamlara girebilir ve değişik organizasyonlara katılabilirsiniz. Ancak şimdiye kadar önemsemediğiniz bazı detaylar dikkatinizi çekecek ve değer yargılarınızın değişmeye başladığını hissedeceksiniz. Bu arada daha önce değer verdiğiniz şeyler gözünüzden düşebilir fakat sizi destekleyen kişilere karşı daha dikkatli davranmanız gerekiyor. Özellikle saygın büyüklerinize karşı daha anlayışlı ve saygı davranmaya özen göstermelisiniz.

Akrep Burcu Genel Durum

Daha fazla kazanmak istiyorsanız, Yıldızlar kabuğunuzdan çıkmanızı ve iş arkadaşlarınızla yeni planları masaya yatırmanızı öneriyor. Her zaman olduğunuzdan daha snob davranacak ve gerçek karakterinizi sergilemek için çok moda yerlere gitmek isteyeceksiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün, özellikle de gerçek becerileriniz ve dolayısıyla da başarı ihtimaliniz ile ilgili olarak muhtemelen pek net bir fikre sahip olamayacaksınız. Kendi işlerinde çalışanlar aksaklıklarla karşılaşabilir, diğerleriyle iletişimde zorluk yaşayabilir ve acil görevleri yerine getirmek için kendilerini çok yorun hissedebilirler.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

(24 Ekim – 22 Kasım)Merkür üç hafta boyunca, aklınızı maddi konulara kanalize etmenize neden olabilir. Ne kazandığınızı, nereye harcadığınızı ve nasıl daha fazla kazanabileceğinizi sorgulamaya başlayabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Uyurgezerlik ruh hali içerisinde olabileceğimiz kafa karışıklıklarına, yoğun hayallere, belirsizliklere veya dalgınlıklara açık bir gecenin ardından, öğle sonrası saatler hariç, aynı ruh halinde bir gün geçirebilir, kafamızdaki şüpheler, hayaller veya soru işaretleriyle dolaşabiliriz, eğer halsiz olmazsak tabii? Bu akşam Merkür Yay burcuna geçiyor daha yüksek idealler peşinde olabiliriz. Yabancılarla ilişkiler, uluslararası işler, ideolojiler, fanatik fikirler, inanç sistemleri sıklıkla karşılaşacağımız konular olabilir 10 Aralık’a kadar. Bu esnada, fikirlerimizi konusunda ısrarcı olmamız ilişkilerde sorun yaratabilir veya fanatik fikirleri olan kişiler nedeniyle problemler yaşanabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Bugün ev ve ailevi konular ön plana çıkabilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha iyisini yapmak için yaratıcı düşünceler geliştirebilirsiniz. Sosyal çevrenizde yaptığınız işi tanıtabilir, ilgileri üzerinize çekebilirsiniz. Toprağa, gayrimenkullere ait değişiklikler gündeme gelebilir. Eve yönelik değişiklikler için konsantre olmanız zor olmayacak. Ancak planlarda ani değişiklikler de mümkün.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Aklına koyduklarını yapmak için uygun bir gün değil. İş yerindeki gruplaşmadan rahatsızlık duyabilirsin.

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Venüs, burcunuzda ilerliyor ve isteklerinizi erken saatlerde yaşama geçirme konusunda hızlı ve çeşitli fırsatlar sunuyor. Bugün, fikir çatışmaları yaşayabilir ve olayları problem haline getirebilirsiniz. Sizde biliyorsunuz.

Akrep Burcu Sözcü Yorumu

 

Ay’ın ova burcundaki seyahati ev ortamınızdaki ilişkilerin gerginleşmesine neden olabilir. Özelikle canınızı sıkan konuşmalara maruz kalabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

Tesadüfen karşılaşacağınız sevdiğiniz size moral verecek. Boşa çıkan her şeyi bir kenara bıraktınız. Kendi güçlerinizle yeniden doğdunuz adeta.


18 Eylül 2018 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Yoğun duygular ve değişik heyecanlar hissederek güne başlayacaksınız. Seyahat programları yapabilir, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. İsteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve geleceğe yönelik yeni atılımlarda bulunabilirsiniz. Bu arada bazı korkularınız uyanabilir. Fakat olaylara farklı açılardan bakabilirsiniz ve böylece korkularınız ile başa çıkabilirsiniz. Üstelik güçlü kişilerin desteğini alacaksınız ve kendinize olan güveniniz artacak.

Akrep Burcu Genel Durum

Gelecekle ilgili kaygılarınız ve memnun olmadığınız konular olduğundan, bir değişikliğe ve yeni fırsatlara ihtiyaç duyacaksınız. İçinizi dökmeye hiç yanaşmayacaksınız ve bu dönem sergilediğiniz dolmuş ve içine kapanık tavrınız bazı anlaşmazlıklara yol açabilecek.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Eğer olaylar sizin önemli bir hedefinizden vazgeçmenize neden olursa kuruntu yapmayın. Durumu incelemek için zamanınızı iyi kullanın. Yıldızlar bu burcun yeni bir iş arayan ya da belli bir alanda uzmanlaşmak isteyen gençleri için özellikle olumlu olacak.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

(24 Ekim – 22 Kasım)Önemli adımlar atmak veya harekete geçmek için birkaç gün beklemekte fayda var. Belirsiz ortam veya karışıklıklar atacağınız adımların istediğiniz sonuçları verip vermeyeceğini tahmini zorlaştırabilir. Ya da gerçekler olan bitenden çok farklı olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sezgilerimize güvenebileceğimiz bir gündeyiz. İş hayatımızda veya bizim için önemli işlerimizde en zor kararları dahi hızla alabiliriz. Önemli görüşmeler, konuşmalar ya da yazışmalar yapmak için de güzel günlerdeyiz. Hümanist tavırlar, sosyalleşme, farklı şeyler deneme isteği, öneriler, tavsiyeler ön plana çıkabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Bugün gündeminiz yoğun olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda takip gerektiren işlere yoğunlaşabilirsiniz. Farklı bakış açıları geliştirip iş akış planınızı daha verimli bir hale getirmeniz mümkün. Başarılı olmak için birçok alternatifi değerlendirebilirsiniz. Düşüncelerinizi, planlarınızı geleceğe odaklayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı da ihmal etmemelisiniz.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Bugün seni şaşırtacak karşılaşmalar yaşayabilir, beklemediğin kişilerden telefon alabilirsin.

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Onunla ilgili içinizdeki fırtınaları Gerekli harcamalarınızı kısıtlamak zorunda kalabilir ve bunun yarattığı stress ile boğuşabilirsiniz. İçinizdeki fırtınaları dindirmekten başka çareniz yok. Kendinizi dinlendirmelisiniz.

Akrep Burcu Sözcü Yorumu

Bugün özel hayata mı özel hayata mı öncelik verme konusunda zorlanırsınız.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

Siz her zaman ikili ilişkilerde uyum ve anlayış ararsınız. Sevdiğiniz kişi size bu duyguları sunacak.


17 Eylül 2018 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Yoğun duygular ve değişik heyecanlar hissederek güne başlayacaksınız. Seyahat programları yapabilir, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. İsteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve geleceğe yönelik yeni atılımlarda bulunabilirsiniz. Bu arada bazı korkularınız uyanabilir. Fakat olaylara farklı açılardan bakabilirsiniz ve böylece korkularınız ile başa çıkabilirsiniz. Üstelik güçlü kişilerin desteğini alacaksınız ve kendinize olan güveniniz artacak.

Akrep Burcu Genel Durum

İş ortaklarınızın güvenini onları mevcut duruma dahil ederek kazanabilirsiniz. Anlayışlı davranacaklar ve size yardım edecekler. Eğer hala doğru insanla karşılaşmadıysanız, bu yeni imkanlar için mükemmel bir zaman. Uzun süreli bir ilişkiye başlayacaksınız.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün olumlu bir gün olacak. Ufak kârlar elde edebilir, yeni bağlantı ve işbirlikleri için mükemmel fırsatlar bulabilirsiniz. Konut kredisi sözleşmeleri hazırlayacak ya da borsa yatırımları yapacak olan ilk dekantta doğan kişiler için yıldızlar çok olumlu bir konumda olacak.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

(24 Ekim – 22 Kasım)Ne istediğinizi kafanızda tam olarak belirlemeden veya netleştirmeden başkalarıyla paylaşmamanızda fayda var. Günlük burç Zira, insanlar söylediklerinizi değerlendirmeye alabilir ve isteklerinizi bildiklerini zannederek hareket edebilirler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabahın erken saatlerinde üzerimizde bir baskı, belli belirsiz bir gerilim hissedebiliriz. Tepkisel tavırlar içerisine girebiliriz. Öğle sonrası saatlerde ise, daha keyifliyiz, kendimizi iyi hissedebiliriz. Akşama doğru saatlerden itibaren ise, gün, toplantılar, görüşmeler, pazarlama faaliyetleri için uygun hale dönüşüyor. İletişime açık olacağız, ilişkilerde uyumu yakalayabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Bugün kariyer ve başarı konuları sizin için ön planda olacaktır. Yapmış olduğunuz işlerinizde en iyisini yapmak için çaba sarf edebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yeteneklerinizle işleri kontrolünüz altına alabileceksiniz. Bazı konuları sağlamlaştırmak ve netleştirmek isteyebilirsiniz. Dostlarınızla güzel anlar paylaşmak için bir araya gelebilirsiniz.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Kendini dingin hissetmen birçok konuda öne geçmene neden olacak. İletişim araçlarına ve trafiğe dikkat!

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Kazançlarınız konusunda başarı grafiğiniz yükseliyor. Kişisel yeteneklerinizi ön plana çıkarmadan önce size güven duyulmasını istiyorsunuz. İş değişimleri yaşamak istiyorsanız mantıklı davranışlarınızı ön plana çıkarmalısınız.

Akrep Burcu Sözcü Yorumu

Bugün Yay burcunda öğlene kadar boşlukta kalan Ay spiritüel ve matefizik konulara akılcı açıklamalar getirmek isteğinizi tetikler.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

BAZI karışıklıklar olabilir fakat projelerinizi gerçekleştirmek için kararlı davranacaksınız ve konusunda uzman olan kişiler ile görüşeceksiniz. Çeşitli seminerler ve eğitim programlarına katılabilirsiniz. Büyük organizasyonlar içinde yer alıp bol bol davet edilebilirsiniz. Şimdiye kadar yapmış olduğunuz işlerin dışında çok farklı konulara ilgi duyarak girişimde bulunacaksınız

14 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Duygusal ve alıngan bir tavır içinde olabilirsiniz. Özellikle sabah saatlerinde duyduğunuz haberler ve alacağınız teklifler duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir. Bu arada projelerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Aslında yaşadığınız bu hal geçici olsa bile hem alışkanlıklarınızı, hem de hayata bakış açınızı değiştirmeniz için zorluyor. Büyüklerinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz. Bu arada beklentileriniz artmış olabilir. Ancak olaylara daha farklı açılardan bakabilirseniz, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Yoksa, mecburen değiştireceksiniz ve mecburiyetler size göre değil

13 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Bugün son derece arzulu tutkulu bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Bu durum iş ve özel hayatınızda daha pozitif enerjileri doğru değerlendirmeniz ise tamamen bencilce hareket etmemeniz sayesinde olacaktır. İş hayatınızda beklediğiniz haberleri akşam saatlerinde alabilir değişimle ilgili sürecin startını başlatabilirsiniz.

12 Eylül, 2018

Karşılaştığınız olaylara duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Sonradan pişmanlık duyabileceğiniz davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Bu arada sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle beslenmenize ve uykunuza özen gösterin. Yorgunluk ve gerilim sonucu sağlık sorunları olabilir. Acelecilik ve gerilim yüzünden ufak tefek kazalar yapabilirsiniz. Ekmek keseyim derken elinizi kesmeyin. Veya değerli vazonuzu düşürüp kırmayın. Sanatsal faaliyetler ve mistik konular hem ilginizi çekecek.

11 Eylül, 2018

Güne farklı bir enerji ile başlayacaksınız ve projelerinizi gözden geçireceksiniz. Duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz ve bütün ayrıntılar dikkatinizi çekebilir. Ancak duygular yerine aklınız ile davranırsanız, sorunlar ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Bu arada yabancıların davranışlarından etkilenebilirsiniz ve hatta rahatsızlık duyabilirsiniz. Ancak isteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve yaşam enerjiniz yüksek. Böylece duygularınızı dağıtan konulardan uzaklaşıp çok daha pratik ve çözümleyici olabilirsiniz. Ayrıca isteklerinizi gerçekleştirmek için bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor.

10 Eylül, 2018

Sosyal yönden oldukça aktif ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelmekten ve düşünce ve fikirlerinizi paylaşmaktan keyif duyabilirsiniz.

9 Eylül, 2018

Bugün gerçekleşen yeni ay size yeni arkadaşlıklar, dostluklar kazandırabilir. Sosyal çevrenizde yeni gruplara dahil olabilirsiniz. Ayrıca bugün burcunuza ilerleyen Venüs size her açıdan bolca şans ve kısmet getirebilir.

8 Eylül, 2018

İlişkinizde gizli veya kapalı kalmış durumlar söz konusuysa bunlar ya da bunların getirebileceği sıkıntı veya sorunlar aniden ortaya çıkıp patlak verebilir. İlişkilerde biraz daha arkanızı kollamanız gereken bir gün.

7 Eylül, 2018

Bugünden itibaren Satürn’ün düze dönmesi daha serinkanlı ve mantıklı düşünmenizi sağlarken, yakın çevrenizle daha rahat bir iletişim içinde olabilir, hayat trafiğinizdeki belirsiz engelleri ortadan kaldırabilirsiniz.

6 Eylül, 2018

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte yenilikçi düşünceler geliştirebilir, sosyal çevrenizle bunları paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha sık birarada olup fikir ve düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz bir dönem başlıyor.

5 Eylül, 2018

Yabancılarla ilgili, yurt dışı ve uluslararası konular gündeminize gelebilir. Sınırlarınızı aşmak, ufkunuzu ve vizyonunuzu genişletmek isteyebilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi yaymak üzere harekete geçebilirsiniz.

4 Eylül, 2018

Sabah saatlerinde yoğun ve psikolojik olarak baskı yapan bir gündem olabilir. Sonrasında ise bulunduğunuz ortamdan sıkıldıysanız bugün uzaklaşmak için güzel bir gün olabilir. Dışarıdan, uzaklardan haberler alabilirsiniz. Bu haberler de sizi harekete geçirebilir ve seyahatler gündeme gelebilir.

3 Eylül, 2018

Hareketli bir gün sizi beklerken maddi konulara, iş ve para konularına daha fazla odaklanabilirsiniz. Duygusal gerilim ve strese dikkat etmeli, duygularınızı içinize atmamaya ve biriktirmemeye çalışmalısınız.

2 Eylül, 2018

Merak duygularınızın yüksek olduğu bir gündesiniz, kendinizi araştırma yaparken ve ilgilendiğiniz konuları soruştururken bulabilirsiniz. Gizemli, kapalı ve derin her türlü konuya çekildiğinizi hissedebilirsiniz.

1 Eylül, 2018

İkili ilişkiler açısından önemli bir gün olabilir. Evlilik ve ortaklıkla ilgili konular gündeme gelebilir. İkili iletişim ve diyaloğa açık bir gün geçirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here