Akrep Burcu Yorumu

0

Günlük Akrep Burcu Yorumu

13 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Bugün son derece arzulu tutkulu bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Bu durum iş ve özel hayatınızda daha pozitif enerjileri doğru değerlendirmeniz ise tamamen bencilce hareket etmemeniz sayesinde olacaktır. İş hayatınızda beklediğiniz haberleri akşam saatlerinde alabilir değişimle ilgili sürecin startını başlatabilirsiniz.

12 Eylül, 2018

Karşılaştığınız olaylara duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Sonradan pişmanlık duyabileceğiniz davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Bu arada sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle beslenmenize ve uykunuza özen gösterin. Yorgunluk ve gerilim sonucu sağlık sorunları olabilir. Acelecilik ve gerilim yüzünden ufak tefek kazalar yapabilirsiniz. Ekmek keseyim derken elinizi kesmeyin. Veya değerli vazonuzu düşürüp kırmayın. Sanatsal faaliyetler ve mistik konular hem ilginizi çekecek.

11 Eylül, 2018

Güne farklı bir enerji ile başlayacaksınız ve projelerinizi gözden geçireceksiniz. Duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz ve bütün ayrıntılar dikkatinizi çekebilir. Ancak duygular yerine aklınız ile davranırsanız, sorunlar ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Bu arada yabancıların davranışlarından etkilenebilirsiniz ve hatta rahatsızlık duyabilirsiniz. Ancak isteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve yaşam enerjiniz yüksek. Böylece duygularınızı dağıtan konulardan uzaklaşıp çok daha pratik ve çözümleyici olabilirsiniz. Ayrıca isteklerinizi gerçekleştirmek için bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor.

10 Eylül, 2018

Sosyal yönden oldukça aktif ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelmekten ve düşünce ve fikirlerinizi paylaşmaktan keyif duyabilirsiniz.

9 Eylül, 2018

Bugün gerçekleşen yeni ay size yeni arkadaşlıklar, dostluklar kazandırabilir. Sosyal çevrenizde yeni gruplara dahil olabilirsiniz. Ayrıca bugün burcunuza ilerleyen Venüs size her açıdan bolca şans ve kısmet getirebilir.

8 Eylül, 2018

İlişkinizde gizli veya kapalı kalmış durumlar söz konusuysa bunlar ya da bunların getirebileceği sıkıntı veya sorunlar aniden ortaya çıkıp patlak verebilir. İlişkilerde biraz daha arkanızı kollamanız gereken bir gün.

7 Eylül, 2018

Bugünden itibaren Satürn’ün düze dönmesi daha serinkanlı ve mantıklı düşünmenizi sağlarken, yakın çevrenizle daha rahat bir iletişim içinde olabilir, hayat trafiğinizdeki belirsiz engelleri ortadan kaldırabilirsiniz.

6 Eylül, 2018

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte yenilikçi düşünceler geliştirebilir, sosyal çevrenizle bunları paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha sık birarada olup fikir ve düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz bir dönem başlıyor.

5 Eylül, 2018

Yabancılarla ilgili, yurt dışı ve uluslararası konular gündeminize gelebilir. Sınırlarınızı aşmak, ufkunuzu ve vizyonunuzu genişletmek isteyebilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi yaymak üzere harekete geçebilirsiniz.

4 Eylül, 2018

Sabah saatlerinde yoğun ve psikolojik olarak baskı yapan bir gündem olabilir. Sonrasında ise bulunduğunuz ortamdan sıkıldıysanız bugün uzaklaşmak için güzel bir gün olabilir. Dışarıdan, uzaklardan haberler alabilirsiniz. Bu haberler de sizi harekete geçirebilir ve seyahatler gündeme gelebilir.

3 Eylül, 2018

Hareketli bir gün sizi beklerken maddi konulara, iş ve para konularına daha fazla odaklanabilirsiniz. Duygusal gerilim ve strese dikkat etmeli, duygularınızı içinize atmamaya ve biriktirmemeye çalışmalısınız.

2 Eylül, 2018

Merak duygularınızın yüksek olduğu bir gündesiniz, kendinizi araştırma yaparken ve ilgilendiğiniz konuları soruştururken bulabilirsiniz. Gizemli, kapalı ve derin her türlü konuya çekildiğinizi hissedebilirsiniz.

1 Eylül, 2018

İkili ilişkiler açısından önemli bir gün olabilir. Evlilik ve ortaklıkla ilgili konular gündeme gelebilir. İkili iletişim ve diyaloğa açık bir gün geçirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here