Akrep Burcu 17 – 23 Eylül Haftalık Burç Yorumları

0

Akrep Burcu 17 – 23 Eylül Haftalık Burç Yorumları

10 Ekim’e kadar Akrep burçlarının önemli sözleşme ve anlaşmalarını ertelemelerinin faydalı olduğunu düşünüyorum. Ha erteleyemediğiniz olası imza gerektiren konularda maddeleri dikkatli okuyun ve sözleşmeler içinden işinize gelmeyenleri çıkartın.

Çünkü 12. ev aslında kayıplar alanıdır! Şartlar ve koşullar tam olarak elimizde olmaz, bu yüzden adımlarınızı dikkatli atmalısınız.

Hafta boyunca Mars ile Uranüs arasında da gergin bir görünüm oluşacak. Akrep burcu olanlar; hafta boyunca yuvada ve ailenizde huzur bulmakta zorlanabilirsiniz. Ev kazalarına özellikle dikkat, evde ocağı söndürmeden, sigaranızı söndürmeden çıkmayın.

Sigortalar atabilir, evde aletler bozulabilir. Taşınma sürecinde iseniz taşınırken eşyalarınız zarar görebilir. Bu hafta ailenize bir şeyleri ikna etmek pek mümkün gözükmüyor.

Merkür’ün Terazi sürecinde dinlenme, içe dönüş süreci yaşayacaksınız önümüzde süreçte. Akrep burçları; kendinizi daha fazla sorgulayabilir, hayatın neresindeyim, nereye gidiyorum, hedeflerim neler, neler yapmam gerek gibi daha birçok sorunun yanıtını arıyor olacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here